13 złotych medali zawodników KSW Łuków

Z sukcesami wrócili z Katowic podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego z sekcji kickboxingu KSW Łuków, którzy zdobyli 28 medali w Śląskiej Lidze Kickboxingu W dniach 11 marca 2018 roku w Katowicach pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu odbyły się zawody z cyklu „Śląska Liga Kickboxingu”. W turnieju wystartowało osiemnastu łukowian z KSW Łuków klubu działającego w ramach Stowarzyszenia Społeczno- Kulturalnego „Nasz Region” przy OSiR w Łukowie. Najwięcej zwycięskich walk, bo aż 8 stoczył Jakub Strzyżewski, który triumfował w kategorii do 69 kg seniorów w formułach light contact i kick light. Również dwa złote medale zdobyła Marta Pawlikowska (kadet starszy, pontfighting do 50 kg i light contact do 46 kg) i Amelia Wasilewska (kadet młodszy, 32 kg, pontfighting i light contact). Pozostałe złote medale zdobyli: Bartosz Prusinowski, Dorian Siekierzyński, Maciej Mościcki, Natalia Zarzycka, Wiktoria Skrobas, Kamil Salomończyk i Jakub Wierzchowski.
Zdaniem trenera : „Zawody należy traktować jako start kontrolny w fazie przygotowań do Mistrzostw Polski. Nasi zawodnicy zaprezentowali dobrą dyspozycję, osiągnęli szereg znaczących sukcesów. Wiemy też nad jakimi elementami musimy jeszcze popracować”.