26- latka wpadła z haszyszem i amfetaminą

Ponad 1700 gramów haszyszu i prawie 60 gramów amfetaminy zabezpieczyli łukowscy kryminalni. Taką ilość narkotyków funkcjonariusze znaleźli w domu 26-latki. Teraz policjanci ustalają skąd pochodzą te substancje i dla kogo były przeznaczone. Młodej kobiecie grozi kara pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

Wczoraj (17.05.2019) łukowscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową dowiedzieli się, że mieszkająca na terenie gminy Trzebieszów młoda kobieta może mieć narkotyki. Sprawdzając te informacje funkcjonariusze przeszukali mieszkanie 26-latki, która cały czas zapewniała policjantów, że nie ma żadnych niedozwolonych substancji. Kryminalni nie uwierzyli w zapewnienia kobiety i znaleźli ukryte w walizce narkotyki. Po sprawdzeniu okazało się, że jest to ponad 1700 gramów haszyszu i prawie 60 gramów amfetaminy.

26-latka została zatrzymana i trafiła do policyjnej celi. Wkrótce usłyszy zarzuty za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Grozi jej wysoka grzywna i kara pozbawienia wolności.

Teraz prowadzący postępowanie policjanci ustalają, skąd 26-latka posiadała narkotyki oraz dla kogo były przeznaczone.

Komentowanie wstrzymane