CEMS Chance – pomaga młodym ludziom odważnie patrzeć w przyszłość. Nie przegap swojej okazji!

Tegoroczna XII edycja projektu odbędzie się w dniach 16-19 maja w budynku Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Ale co to generalnie jest?
CEMS Chance to projekt skierowany do młodzieży III klas gimnazjum oraz I klas szkół ponadgimnazjalnych, którym trudno podjąć decyzję dotyczącą swojej przyszłości, którzy z różnych przyczyn mają utrudnione wejście w dorosłe życie. Wydarzenie obejmuje 4-dniowy cykl warsztatów, podczas których uczestnicy otrzymują nieocenione doświadczenie. Jego głównym celem jest inspiracja młodych ludzi, obudzenie w nich pewności siebie i dodanie siły do osiągania zamierzonych celów.

W skład projektu wchodzą ciekawe spotkania z ludźmi, którzy już osiągnęli wielki sukces, znanymi osobami ze świata sportu czy mediów, przedstawicielami firm.
W ramach CEMS Chance organizowane są warsztaty z tworzenia kreatywnego CV czy autoprezentacji i zarządzania czasem.  Dodatkowo projekt ubarwiają niezapomniane wrażenia ze zwiedzania stolicy. Spacer po Starym Rynku, zwiedzanie galerii, muzeów, centrów naukowych oraz parków rozrywki to tylko niektóre z atrakcji, które dostarczą wiele pozytywnych emocji.

CEMS Chance to inicjatywa, podczas której zawierają się trwałe znajomości i przyjaźnie, kształtują plany oraz tworzą marzenia. Tegoroczna XII edycja projektu odbędzie się w dniach 16-19 maja w budynku Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Wszelkie informacje, dotyczące rekrutacji można znaleźć na naszej stronie internetowej www.cemschance.pl. Taka okazja na start w lepsze życie wypada tylko raz, dlatego nie przegap swojej szansy!
Zgłoszenia do 21 kwietnia!

Komentowanie wstrzymane