„Ciao Ciao Bambina”

Łukowski Ośrodek Kultury specjalnie z okazji Dnia Kobiet zaprasza na koncert piosenek włoskich „Ciao Ciao Bambina”. Koncert odbędzie się w czwartek 8 marca 2018 roku o godz. 19.00 w sali widowiskowej ŁOK. Bilety w cenie 35 zł (normalny) i 30 zł (ulgowy dla słuchaczy ŁUTW, rencistów i emerytów) dostępne są w kasie Kina Łuków oraz na stronie https://ekobilet.pl/lukowski-osrodek-kultury/ciao-ciao-bambina-22432/234990-bilety-na-koncert

„Ciao Ciao Bambina” – najsłynniejsze włoskie piosenki w Dworze Artusa! Musicalowy aktor z Rzymu i jego zespół zabiorą w muzyczną podróż przez historię włoskiej piosenki. Zabrzmią doskonale znane utwory, między innymi: „Tu vuo fa l'americano”, „L'Italiano”, „Azzurro”, „Marina”, „O'sole mio”, „Love in Portofino”, „Volare”, „Mamma”, „That's amore”, „Mambo Italiano”, „Quando, quando, quando”, „Buonasera Signorina”, „Arrivederci Roma”, „Ciao, Ciao Bambina” czy „Nie płacz kiedy odjadę” i wiele innych.

Będzie to wyprawa z Marino Marinim przez trzy dekady XX wieku. Począwszy od promu wycieczkowego do Stanów Zjednoczonych końca lat 40-tych i klimatu nowojorskiej Małej Italii. Przez kabarety Neapolu i Rzymu, a także paryskiej Olimpii i wielkiego sukcesu artysty nad Sekwaną, aż do ogromnego triumfu, jaki Marino Marini święcił w Polsce. Będzie to historia jego wielkiej popularności nad Wisłą oraz geneza słynnej diety Twist, którą tam spopularyzował.

Od dnia premiery w listopadzie 2013 spektakl był wystawiany 150 razy w całej Polsce i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem Publiczności.

Koncepcja i Reżyseria – Nicola Palladini
Scenariusz – Małgorzata Wojtulewicz
Obsada:
- Nicola Palladini - wokal
- Krzysztof Brzeziński - gitara basowa/piano
- Andrzej Jaworski - gitara akustyczna.

Zapraszamy !!!

Komentowanie wstrzymane