Dzięki Blix żadna okazja nie pozostanie niezauważona!

artykuł sponsorowany

W Polsce wciąż dużą popularnością, cieszą się wydawane regularnie przez sieci handlowe gazetki reklamowe. Jednak od jakiegoś już czasu coraz częściej są one przeglądane w sieci, a niekoniecznie w formie papierowej. Nic w tym dziwnego, jest to wygodne, a przy okazji można mieć dostęp do nich wcześniej. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się również aplikacje na smartfona takie jak Blix, dzięki którym można mieć zgromadzone wszystkie aktualne gazetki i informacje o promocjach w jednym miejscu.
Co oferuje Blix?
Za pośrednictwem aplikacji Blix można być na bieżąco z ofertą wszystkich najważniejszych sieci handlowych w kraju. Są to m.in. Kaufland, Lewiatan czy Tesco. Poza sklepami spożywczymi są to sieci drogeryjne, sklepy  odzieżowe, salony RTV i AGD, a nawet niektóre restauracje. Jak wygląda jednak użytkowanie aplikacji Blix w praktyce?
Interfejs aplikacji jest bardzo prosty i przejrzysty. To zaleta, bo w tym przypadku kluczowe znaczenie ma przede wszystkim funkcjonalność. Sednem Blix są wirtualne wydania gazetek reklamowych różnych sieci handlowych. Co istotne, w bazie danych aplikacji znalazły się pliki, które przystosowane są do różnych rozmiarów ekranów, sprawdzające się nawet w przypadku nieco wolniejszych łączach internetowych. W tym przypadku nie trzeba pobierać pliku o wadze kilkudziesięciu megabajtów. Gazetki online nie zajmują wiele miejsca, dlatego błyskawicznie pobrać je można i przejrzeć na ekranie swojego smartfona czy tabletu. Wcześniej wystarczy tylko zainstalować aplikację mobilną Blix.
Obsługa Blix w praktyce
Samo przeglądanie gazetek reklamowych na smartfonie polega jedynie na stosowaniu podstawowych, doskonale wszystkim znanych gestów. Wystarczy przesunąć palcem po ekranie, aby zmienić stronę. Ponadto rozszerzając palce można dany tekst przybliżyć. Sama nawigacja okazuje się więc być banalnie prosta. Dlatego z obsługą aplikacji Blix nikt nie ma większego problemu.
Co więcej, aplikacja wyposażona została również w funkcję powiadomień. Dzięki temu można wybrać ulubione sieci handlowe i ustawić alarmy, aby być na bieżąco z ich ofertą.
Blix – idealny sposób na oszczędzanie czasu i pieniędzy

Aplikacja Blix pozwala na zebranie w jednym miejscu wszystkich aktualnych gazetek reklamowych. Dzięki temu można robić zakupy tam, gdzie jest to najbardziej opłacalne. Przy okazji odpada problem papierowych gazetek, które zajmują sporo miejsca, a przy okazji są mało funkcjonalne.

Komentowanie wstrzymane