Dzień Dziecka w Parku Miejskim

Łukowski Ośrodek Kultury, Burmistrz Łukowa Dariusz Szustek, Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łukowie, Komenda Powiatowa Policji w Łukowie oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Łukowie serdecznie zapraszają na Dzień Dziecka. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 3 czerwca 2018 roku w Parku Miejskim w Łukowie w godz. 15:00–18:00.
W programie m.in.: konkursy z nagrodami, upominki, animacje, malowanie twarzy, zabawy sportowe oraz plastyczne, dmuchańce, znakowanie rowerów, pokaz samochodów i motocykli policyjnych oraz wozów strażackich, pokaz akcji policyjnej, spotkanie z przewodnikiem psa policyjnego i z technikiem kryminalistyki oraz wiele innych atrakcji. W tym dniu na najmłodszych czeka również muzyczna niespodzianka – specjalny na tą okazję koncert wokalistów Fabryki Piosenki ŁOK o godz. 17:00 w Amfiteatrze Miejskim.
Wstęp wolny!
Wydarzeniem towarzyszącym Dniu Dziecka jest „Bezpieczny Minipeleton”, który odbędzie się w Parku Miejskim o godz. 14:00.
Dzień Dziecka jest finansowany przez Łukowski Ośrodek Kultury, Burmistrza Łukowa oraz Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łukowie.
Partnerzy wydarzenia: Nest Bank, CrossFit Łuków oraz Przychodnia Centrum.

Komentowanie wstrzymane