Emilka Szcześniak z ŁOK na najwyższym stopniu podium XV Ogólnopolskiego Integracyjnego Konkursu Piosenki „Śpiewajmy Razem” w Radomiu

W dniach 15-16 maja 2018 roku w Sali Koncertowej Urzędu Miejskiego w Radomiu odbywał się XV Ogólnopolski Integracyjny Konkurs Piosenki „Śpiewajmy razem". Słowa J.W. Goethego „Gdzie słyszysz śpiew - tam wchodź, tam dobre serca mają...." były często cytowane podczas Koncertu Finałowego, który rozpoczął się warsztatami muzycznymi dla wszystkich uczestników konkursu „Śpiewajmy razem".

Tego, że muzyka łączy serca i dusze wszystkich - bez względu na wiek, kolor skóry, pochodzenie czy stopień niepełnosprawności, nie trzeba było nikomu udowadniać. Na jednej scenie obok siebie stanęły osoby niepełnosprawne i osoby pełnosprawne, zdobywając miejsca w równorzędnych kategoriach.

Podczas Koncertu Finałowego XV Ogólnopolskiego Integracyjnego Konkursu Piosenki „Śpiewajmy razem" odbyło się oficjalne ogłoszenie wyników i miło nam poinformować, że Emilia Szcześniak otrzymała na tym konkursie najwyższe I miejsce na podium w kategorii I – dzieci w wieku od 3 do 9 lat. Wielkie gratulacje!

To kolejne zwycięstwo Emilki w konkursie wokalnym. Przypominamy, że Emilia Szcześniak kształci swój warsztat wokalny w Fabryce Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury u Moniki Sołtyszewskiej.

 

Komentowanie wstrzymane