I miejsce duetu Dominika i Wiktoria Niedziółka z Fabryki Piosenki ŁOK na siedleckim konkursie wokalnym „Gospeliada 2018”

I miejsce duetu bliźniaczek Dominika Niedziółka i Wiktoria Niedziółka z Fabryki Piosenki ŁOK na siedleckim konkursie wokalnym „Gospeliada 2018”

 

22 marca 2018 roku odbyły się przesłuchania konkursowe VIII Siedleckiego Konkursu Piosenki Gospel w Języku Angielskim „Gospeliada 2018”. Prezentowano utwory Gospel, Praise and Worship, a także soul, pop and rock, jazz, blues oraz R&B. Tematyka utworów wykonywanych w konkursie nawiązywała do takich wartości, jak pokój, tolerancja, miłość, godność, poszanowanie drugiego człowieka, przyjaźń i pomoc potrzebującym. Jury w składzie: Robert Protasiewicz - przewodniczący, Aneta Miler, Iwona Moczydłowska, Weronika Paczuska oraz Marek Matwiejczyk wyłoniło zwycięzców. Laureaci zostali zaproszeni na koncert finałowy, który odbył się 26 kwietnia w CKiS Scena Teatralna Miasta Siedlce.

Miło nam poinformować, że 1 miejsce na podium w kategorii zespół 16-19 lat zajęły Dominika i Wiktoria Niedziółka z Fabryki Piosenki ŁOK. Podczas przesłuchań oraz koncertu finałowego zaśpiewały duet „When you believe” z repertuaru Whitney Houston i Mariah Carey. Serdecznie gratulujemy!!!

 

Komentowanie wstrzymane