Jak przyciągnąć uwagę strojem kąpielowym?

artykuł sponsorowany

Wyjazd na wakacje, weekend w SPA czy firmowa impreza integracyjna w hotelu z basenem, każda z tych okazji wymaga odpowiedniego stroju kąpielowego. Nie trzeba mieć idealnej sylwetki bogini wybiegów, wysportowanej trenerki fitness, by dobrze wyglądać w kostiumie. Znacznie ważniejszy jest dobór kroju i fasonu. Świetne okazje cenowe i duży wybór oryginalnych modeli znajdziemy np. na stronie z niezwykle kobiecą modą gangirls.com.

Maskujące niedoskonałości, jednoczęściowe stroje z printami i
fantazyjnymi dodatkami
Panie, które obawiają się niedoskonałości sylwetki a jednocześnie chcą na basenie prezentować się jak milion dolarów, mają do wyboru ciekawe kroje jednoczęściowych strojów. Wydatny dekolt skupi uwagę na niewątpliwych atutach, natomiast fantazyjne marszczenia, kokardy, falbany, zamaskują
drobne mankamenty. Prosty strój też może być przepustką do efektu WOW. Wystarczy, że pośrodku znajdzie się ciekawy nadruk. Tak jest w przypadku kostiumów z printami, które mają ponadczasowy krój urozmaicony kółkami przy szelkach na ramionach oraz nadrukiem wypełniającym przestrzeń między pępkiem a biustem.

Bikini wiele odkrywa ale może też zakrywać
Klasyczne bikini zyskuje nowe formy. Wystarczy miseczka typu push - up, by sprawić, że piersi zawsze będą na swoim miejscu. Modne cekiny doskonale odbijają promienie słoneczne. Także modele bikini oparte na wciąż modnych paskach w typie bandażowym, oplatających seksownie sylwetkę, podkreślają wszystkie jej atuty. Natomiast Panie, które chcą zamaskować brzuszek, mogą wybrać dwuczęściowe bikini - np. model Lola z górą na ramiączkach i falbaną typu baskinka, która świetnie przesłoni newralgiczne części sylwetki.

Wiązania i siateczki do zadań specjalnych
Jednoczęściowy strój kąpielowy z wiązaniami na dekolcie i po bokach potrafi rozpalić wyobraźnię. Jego zaletą jest to, iż dopasowuje się do sylwetki, gdyż za pomocą wiązań można regulować szerokość kostiumu. Możemy poluźnić sznurowania i odsłonić więcej ciała lub zawiązać mocniej niczym gorset i
otrzymać ciekawą fakturę kostiumu. Panie, które lubią się wyróżniać w tłumie, powinny nosić stroje z siateczką. Są niezwykle efektowne i stanowią wersje pośrednią między strojem dwuczęściowym a jednoczęściowym. Nadal maskują za pomocą delikatnej siateczkowej tkaniny a z drugiej strony przezroczystości odsłaniają skórę. Ten rodzaj stroju pokochały celebrytki z całego świata.

Komentowanie wstrzymane