Legalni bukmacherzy w Polsce – poznaj ich

artykuł sponsorowany

Dlaczego tak wiele mówi się o nowelizacji ustawy hazardowej i przetrzebieniu rynku bukmacherów? Dlatego, że do tej pory nie udało się wyeliminować z sieci wszystkich oszustów. Im zaś większa wiedza o legalnych zakładach, tym większa szansa na wytropienie tych, którzy próbują swoją działalność prowadzić nielegalnie. 

Co gwarantuje mi legalny bukmacher?

Przede wszystkim bezpieczeństwo.  Wszyscy bukmacherzy, którzy otrzymali pozwolenie do działania na terenie Polski są pod nieustanną kontrolą Ministerstwa Finansów. Siedzibą ich działalności jest Polska, więc w razie gdyby pojawiły się jakiekolwiek wątpliwości, co do ich działalność, zlokalizowanie nie będzie trudne. Nie ma więc ryzyka, że firma wraz z naszym kapitałem rozpłynie się gdzieś na kajmanach. Legalni bukmacherzy to także gwarancja tego, że podatki od naszych wygranych zostają w kraju, a więc wspierają rodzimy budżet. Dodatkowo, wielu legalnych bukmacherów wspiera polskie drużyny sportowe.

Kim są legalni bukmacherzy?

Legalni bukmacherzy na rynku polskim w 2018 roku to: LV BET, Fortuna, Totolotek, Millenium, forBet, etoto, STS, Superbet oraz Totalbet. Na rynku niedługo zadebiutować ma także Cherry Online. Niektórzy z bukmacherów bardzo długo prowadzą swoją działalność, tak jak najstarsze polskie zakłady czyli Totolotek (działający od 1992). Inni są na rynku bardzo krótko, a już udało im się go podbić. To z kolei kazus LvBET, czyli jeszcze najmłodszego polskiego bukmachera. Każdy z bukmacherów stara się przyciągnąć potencjalnych graczy szeroką ofertą bonusów i promocji.

Jak wybrać bukmachera?

Wybór zakładów to przede wszystkim kwestia określonej oferty sportowej bukmachera. Przede wszystkim szukamy tego, który zapewnia jak najszerszą paletę zakładów z interesującej nas dziedziny. Sporą popularnością zaczynają się na przykład cieszyć zakłady z obszaru e-sportu, a nie każdy bukmacher może się pochwalić szeroką propozycją w tym zakresie. Porównując fobet i eToto, zwracamy uwagę także na atrakcyjność bonusów bukmacherskich, promocję, ofertę pierwszego bonusu bez depozytu, oferty związane z akumulacją kuponów. To wszystko dla potencjalnych graczy ma znaczenie, bo decyduje o więszych/mniejszych szansach na wygraną i powiększenie kapitału. Spore znaczenie ma również oferta cashback, czyli pojawiająca się od czasu do czasu możliwość zwrotu stawki przy przegranym zakładzie. Czasami trudno zorientować się w gąszczu tych ofert, dlatego warto korzystać z recenzji pojawiających się na stronach poświęconych zakładom (np. Betun) oraz śledzić pojawiające się tam rankingi bukmacherów.

Komentowanie wstrzymane