• WP_20170422_14_04_40_Pro
  • WP_20170422_14_05_53_Pro
  • WP_20170422_16_02_19_Pro

Łuków zwycięża !

W sobotę 22 kwietnia 2017 w Siedlcach odbyły się V Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Szachowe Katolickiego Zespołu Edukacyjnego. W turnieju dla uczniów szkół podstawowych udział wzięło 43 szachistów m.in. z Łukowa, Siedlec, Warszawy, Węgrowa i Białegostoku. Bardzo dobre wyniki osiągnęli zawodnicy ze Stowarzyszenia

Szachistów Szachpol Łuków Piotr Piwowarczyk i Szymon Suska.

Piotr Piwowarczyk zajął I miejsce w turnieju zdobywając 8,5 pkt z 9 partii wyprzedzając Wojciecha Kakowskiego z KSz. Skoczek Siedlce /7,5 pkt z 9 partii/ i Dawida Dobosiewicza z SP Bojmie /7 pkt z 9 partii/. Piotr Piwowarczyk równocześnie zajął I miejsce w kategorii klas IV-VI. Szymon Suska zajął II miejsce w kategorii klas I-III /chociaż jeszcze nie chodzi do szkoły/a VI miejsce w całym turnieju zdobywając 6 pkt z 9 partii.

Zwycięzcy otrzymali puchary oraz nagrody rzeczowe.

Źródło: SSz. Szachpol Łuków