Maciej Nurzyński kandydatem na burmistrza Łukowa

Maciej Nurzyński będzie kandydatem Przymierza dla Ziemi Łukowskiej na stanowisko burmistrza Łukowa. Dodatkowo poznaliśmy kandydatów na wójtów gmin Wola Mysłowska, Wojcieszkowa oraz Serokomla.
Prezes Przymierza dla Ziemi Łukowskiej Janusz Kozioł ogłosił na specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej plan kampanii wyborczej oraz kandydatów na burmistrza Łukowa oraz wójtów gmin Wola Mysłowska, Wojcieszków oraz Serokomla.
Kandydatką na wójta gminy Wola Mysłowska będzie Kinga Szerszeń, która do tego momentu pełni funkcję wiceprzewodniczącej Rady Powiatu Łukowskiego oraz sekretarza gminy Wola Mysłowska. W Serokomli o reelekcję będzie się starał Piotr Chaber, zaś w Wojcieszkowie o stanowisko wójta będzie się ubiegać wicedyrektor tamtejszej szkoły Krzysztof Szecześniak.
Największym zaskoczeniem okazał się wybór kandydata na stanowisko burmistrza Łukowa. Został nim Maciej Nurzyński, aktywista oraz działacz społeczny. Nurzyński jest znany, jako członek Fundacji Cegiełkowo Pasja i Pomoc, jednak jeszcze nie ma doświadczenia w polityce.
Widzę wokół siebie ludzi z doświadczeniem, ja z tego doświadczenia będę korzystać. Mam nadzieję, że stworzymy dobry team, który osiągnie zamierzone sukcesy - mówił Nurzyński.
Po ogłoszeniu kandydatów Janusz Kozioł przekazał kandydatowi na burmistrza symboliczną koszulkę, w której członkowie stowarzyszenia będą występować podczas różnych spotkań.

Komentowanie wstrzymane