Nie żyje 74-letni mężczyzna

Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku zderzenia czołowego samochodów marki Peugeot i Mercedes. Niestety 74-letni pasażer jednego z pojazdów zmarł. Do wypadku doszło wczoraj późnym wieczorem w Sierskowoli. Dokładny przebieg i okoliczności zdarzenia ustalają policjanci. W związku z realizowanymi przez funkcjonariuszy czynnościami na miejscu ruch odbywał się wahadłowo, a kierowcy musieli się liczyć z utrudnieniami.

Do czołowego zderzenia osobowego peugeota i mercedesa doszło wczoraj na krajowej siedemnastce w miejscowości Sierskowola. Informację o wypadku dyżurny komendy otrzymał tuż po godz. 19-tej. Na miejsce natychmiast skierował policjantów Referatu Ruchu Drogowego. Ze wstępnych ustaleń podjętych przez funkcjonariuszy wynika, że 77-letnia mieszkanka Polańczyka kierując samochodem marki Peugeot z nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwny pas ruchu doprowadzając do zderzenia z mercedesem, który poruszał się w kierunku Lublina. Kobieta i jej 74-letni pasażer zostali przewiezieni do szpitala. Niestety mężczyzna zmarł.

Kierowca mercedesa, obywatel Ukrainy był trzeźwy. Zbadanie stanu trzeźwości kierującej peugeotem nie było możliwe ze względu na jej stan zdrowia. Została od niej pobrana krew do badań.

W związku z czynnościami realizowanymi na miejscu wypadku, przez kilka godzin droga była częściowo zablokowana i ruch odbywał się wahadłowo. Kierowcy podróżujący w tym czasie trasą Ryki Lublin musieli się liczyć z utrudnieniami. Teraz policjanci ustalają dokładne okoliczności i przebieg wczorajszego zdarzenia.

Komentowanie wstrzymane