Pawlikowski wyróżniony podczas Balu Mistrzów Kickboxingu

Zenon Pawlikowski, trener KSW Łuków otrzymał wyróżnienie podczas Balu Mistrzów Kickboxingu. W trakcie tej imprezy odbyła się ceremonia wręczenia statuetek "HEROS 2018" za wybitne osiągnięcia sportowe w Kickboxingu.

 
Zenon Pawlikowski pełnił obowiązki trenera Kadry Narodowej Kadetów w formule light contact, która wywalczyła na Mistrzostwach Świata Kadetów i Juniorów we włoskim Lido di Jesolo sześć medali.

 
W 2018 roku jego podopieczni reprezentujący KSW Łuków zdobyli dwa medale w mistrzostwach świata a siedmiu z nich znalazło się w Kadrze Narodowej. Łukowianie zdobyli I miejsce w klasyfikacji drużynowej Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych (15-16 lat) w formule full contact.

 
2018 rok obfitował również w sukcesy organizacyjne Klubu Sportów Walki - KSW Łuków: po raz dwunasty zorganizowano Festiwal Sportu i Zdrowia- Turniej Pierwszego Kroku Kickboxing oraz po raz pierwszy seminarium szkoleniowe. Ponadto z inicjatywy trenera Pawlikowskiego po raz pierwszy w Łukowie odbyło się zgrupowanie Kadry Narodowej Kadetów Polskiego Związku Kickboxingu.

Komentowanie wstrzymane