Policja odzyskała skradziony motocykl

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 19-latkowi z Siedlec, który ukradł w Łukowie motocykl marki Suzuki. Młodego mężczyznę zatrzymali łukowscy kryminalni i odzyskali już skradziony motocykl. Młodzieniec już usłyszał zarzuty, a suzuki wkrótce wróci do właściciela.

Na początku tygodnia łukowscy policjanci zostali powiadomieni o kradzieży motocykla marki Suzuki GSX 750. Ze zgłoszenia wynikało, że z terenu ogrodzonej posesji nieznany sprawca w nocy wyprowadził jednoślad. Wyjaśnieniem sprawy zajęli się łukowscy kryminalni. Informacja o kradzieży motocykla została również przekazana wszystkim łukowskim policjantom. Kilka dni intensywnych ustaleń wszystkich funkcjonariuszy przyniosło pozytywny efekt. Analizując te ustalenia łukowscy kryminalni zatrzymali 19-latka z Siedlec, który jak się okazało ukrył skradziony motocykl w garażu w jednej z pobliskich miejscowości. Wczoraj funkcjonariusze odzyskali skradziony pojazd, wkrótce zwrócą go właścicielowi.

Młodzieniec już usłyszał zarzuty. 19-latek wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze. Wkrótce jego sprawa będzie miała swój finał w Sądzie. Za kradzież motocykla grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

M.J.

Komentowanie wstrzymane