Pożegnanie Komendanta Miejskiego Policji w Białej Podlaskiej

W miniony piątek w sali konferencyjnej komendy, odbyło się uroczyste pożegnanie Komendanta Miejskiego Policji w Białej Podlaskiej. W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele instytucji i służb współpracujących z Policją, policjanci i pracownicy komendy. Dzisiaj nadkom. Jerzy Czebreszuk wprowadzony zostanie na stanowisko Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie. Panu Komendantowi życzymy dużo sukcesów i zadowolenia
z pracy.
Podczas zorganizowanej w Komendzie Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej uroczystości nadkom. Jerzy Czebreszuk podziękował za dotychczasową współpracę podległym funkcjonariuszom i pracownikom oraz przedstawicielom służb, na co dzień współpracującym z bialską jednostką.  Podczas swojego wystąpienia słowa uznania skierował również do swoich zastępców za profesjonalizm w wykonywaniu obowiązków służbowych oraz wysoki poziom współpracy.

W trakcie uroczystości głos zabrał również I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji
w Białej Podlaskiej podinsp. Grzegorz Piertusik, dziękując odchodzącemu komendantowi za oddanie służbie oraz pozostawienie jednostki w znakomitej formie.

Słowa wdzięczności i uznania w kierunku komendanta Czebreszuka wyrazili również zaproszeni goście, którzy podziękowali za przyjazną współpracę oraz osobiste zaangażowanie w realizację powierzonych zadań służbowych. Gratulowali również awansu, życząc dalszych sukcesów oraz zadowolenia z pracy. Dzisiaj nadkom. Jerzy Czebreszuk wprowadzony zostanie na stanowisko Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie. Panu Komendantowi życzymy dalszych sukcesów w realizacji obowiązków na nowym stanowisku.
Obowiązki szefa bialskiej jednostki pełnił będzie I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Białej Podlaskiej, podinsp. Grzegorz Pietrusik.

Komentowanie wstrzymane