Pożegnanie z mundurem

W miniony piątek w Komendzie Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej odbyło się pożegnanie Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego. Podinsp. Artur Ostropolski, odchodził na zaopatrzenie emerytalne po ponad 24 latach służby. W spotkaniu uczestniczyła kadra kierownicza jednostki.

W trakcie uroczystości Komendant Miejski Policji w Białej Podlaskiej nadkom. Jerzy Czebreszuk podziękował odchodzącemu na emeryturę funkcjonariuszowi za codzienna służbę, realizację obowiązków na najwyższym poziomie oraz zaangażowanie. Głos zabrali również komendanci, naczelnicy i kierownicy poszczególnych komórek, dziękując za za dotychczasową pracę i osiągnięcia zawodowe  oraz życząc mu wszystkiego co najlepsze w dalszym już prywatnym życiu.

Jako ostatni głos zabrał główny bohater spotkania, który podziękował wszystkim za wspólną pracę, życzliwość i zrozumienie oraz lata dobrej współpracy w realizacji codziennych wyzwań. Dziękujemy, naszemu Koledze za owocną współpracę, uśmiech i życzliwość.  Jednocześnie życzymy wszystkiego najlepszego, nieustającego zdrowia i nowych pozazawodowych wyzwań.

Komentowanie wstrzymane