Śmiertelny wypadek na krajowej „dwójce”

Wczoraj tuż przed 23.00 na drodze krajowej numer 2 w Białej Podlaskiej doszło do tragicznego wypadku. W wyniku czołowego zderzenia Rovera z ciężarowym Dafem zginął kierowca osobówki, a ciężarówka zapaliła się. Bialscy śledczy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.
Do wypadku doszło kilka minut przed 23.00. Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Rover 75 21-latek z Janowa Podlaskiego na prostym odcinku drogi, z nieustalonych dotychczas przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z ciężarówką marki Daf z naczepą. Zderzenie pojazdów było tak silne, że Rover uległ prawie całkowitemu zniszczeniu, a kierujący nim 21-latek poniósł śmierć na miejscu.


Natomiast ciężarowy Daf stanął w płomieniach, które strawiły część kabiny i naczepy. Na szczęście jego kierowcy nic się nie stało. Czynności policjantów i strażaków na miejscu zdarzenia trwały wiele godzin. Śledczy z Białej Podlaskiej pod nadzorem miejscowej prokuratury wyjaśniają jak doszło do wypadku.

Komentowanie wstrzymane