ŚMIERTELNY WYPADEK PODCZAS WYPRZEDZANIA

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj przed południem w miejscowości Kożanówka. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem 37-latek, zderzył się z samochodem osobowym marki Toyota, skręcającym w lewo. W wyniku wypadku śmierć na miejscu zdarzenia poniosły dwie osoby. Zarówno kierowca motocykla jak też kierujący toyotą. Policjanci ustalają okoliczności wypadku oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do wypadku doszło wczoraj po godz. 11:00 na drodze wojewódzkiej W-812 w miejscowości Kożanówka. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem marki Kawasaki, jadąc w kierunku miejscowości Dubica, zderzył się, ze skręcającym w drogę gruntową autem. Do zderzenia doszło podczas manewru wyprzedzania osobówki, jadącej z przyczepą do przewozu zwierząt. Samochodem kierował 53-letni mieszkaniec gm. Łomazy, natomiast jednośladem 37-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. W wyniku wypadku kierujący pojazdami ponieśli śmierć na miejscu.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Letnia aura sprawia, że na drogach liczną grupę stanowią niechronieni uczestnicy ruchu drogowego. Pamiętajmy, że ta grupa użytkowników dróg jest szczególnie narażona na skutki zdarzeń z ich udziałem. Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i podstawowe zasady bezpieczeństwa z pewnością wystarczą by uniknąć tragedii na drodze.

Komentowanie wstrzymane