Śmiertelny wypadek w miejscowości Klonownica Mała

Wczoraj przed północą na terenie gminy Janów Podlaski doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Samochód marki Audi zjechał z drogi, dachował w przydrożnym rowie i uderzył w drzewo. W drodze do szpitala zmarł 28-letni kierowca pojazdu. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z Janowa Podlaskiego.
Tragicznie zakończyły się Święta Wielkanocne na drogach bialskiego powiatu. W poniedziałek po 23.00 dyżurny bialskiej komendy przyjął telefoniczne zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Klonownica Mała z udziałem osobowego Audi. Na miejsce natychmiast skierowano policjantów, pogotowie ratunkowe i strażaków. Mundurowym udało się ustalić, że jadący z kierunku Białej Podlaskiej samochód marki Audi A4 z nieznanej przyczyny zjechał do przydrożnego rowu, gdzie przewrócił się na dach, a następnie uderzył bokiem
w drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że auto prawie przełamało się na pół, a strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu, by wyswobodzić z niego kierowcę. Pomimo podjętej akcji reanimacyjnej 28-latek z Białej Podlaskiej zmarł w drodze do szpitala.  
Policjanci z Janowa Podlaskiego ustalają, co było przyczyną wypadku.

Komentowanie wstrzymane