Teatr Tańca „Kwieciste Gwiazdy” w ŁOK

Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na występ Teatru Tańca „Kwieciste Gwiazdy” z Ukrainy. Koncerty odbędą się w piątek 6 października 2017 roku o godz. 10.30 i 12.00 oraz w poniedziałek 9 października 2017 roku od godz. 8.15.

W związku z dużym zainteresowaniem informujemy, że w dniu 9 października nie ma już wolnych miejsc więc zapraszamy na dwa dodatkowe koncerty w piątek 6 października 2017 roku o godz. 10.30 i 12.00. W sprawie biletów prosimy o kontakt z Panem Sławomirem Osińskim tel. 887 969 300.
Teatr Tańca „Kwieciste Gwiazdy” to ukraińska grupa taneczna, którą tworzą między innymi wychowankowie Rodzinnego Domu Dziecka z miejscowości Kiwercy. Prezentowany przez nich program obejmuje m.in. tańce ludowe świata/polskie, ukraińskie, chińskie, hiszpańskie, brazylijskie, indyjskie, rosyjskie itd., balet klasyczny, tańce współczesne, etiudy taneczne, inscenizacje bajek, inscenizacje Nocy Świętojańskiej, tematycznie morskie i inne. Ogromną atrakcją, oprócz kunsztu młodych tancerzy, są piękne kolorowe stroje dopasowane do każdego wyjścia na scenę. Stroje te są szyte i opracowywane we własnym zakresie przez tańczących artystów i ich opiekunów (choreografów i kostiumologów). Występy Teatru Tańca „Kwieciste Gwiazdy” budzą zawsze wielkie emocje u publiczności. Gorące brawa towarzyszące zespołowi po każdym występie są świadectwem uznania i podziwu.

Komentowanie wstrzymane