VI Plebiscyt Kryształowych Magnesów już za nami

 

Od sześciu lat redakcja telewizji Magnes organizuje plebiscyt, mający na celu wyróżnienie osób, instytucji i wydarzeń, które cechują się szczególną i pozytywną aktywnością społeczną. W VI edycji Plebiscytu złożyliście Państwo 97 nominacji w 5 kategoriach. W Głosowaniu sms oddano 2361 głosów.

Zwieńczeniem Plebiscytu Kryształowych Magnesów była uroczysta Gala, na którą co roku zapraszamy zdobywców pierwszych pięciu miejsc w każdej z kategorii. Gala, podczas której wszystko stało się jasne, odbyła się 23 lutego w Parisel Palace w Klimkach. W tegorocznej imprezie uczestniczyło 300 osób.

Decyzją Państwa głosów Kryształową Osobowością Roku okazał się Andrzej Skrzyński- kardiolog, lekarz z powołania. Tytuł Kryształowej Instytucji Roku zdobyło Stowarzyszenie Jesteśmy sobie potrzebni. Kryształowym Wydarzeniem okazał się Zjazd Absolwentów z okazji 100-lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Łukowie (1918-2018). W kategorii Sport na podium stanęła Żeńska drużyna siatkówki Unia Krzywda zaś w Kategorii Kryształowa Rozrywka Roku najwięcej głosów oddali Państwo na Kacpra Siwiaka za zajęcie I miejsca w XII Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim „Przebudzeni do Życia” w Bielsku Białej.

Poza Plebiscytem nasza redakcja co roku przyznaje subiektywną nagrodę w postaci Specjalnego Kryształowego Magnesu. W tym roku statuetką postanowiliśmy uhonorować Sławomira Żyłkę.

Tegoroczną Galę Kryształowych Magnesów uświetnili swoją obecnością iluzjonista- Arkadiusz Włodarczyk, wokalistka- Natalia Marczuk oraz tancerki z Carnival Stars – Samba Show & More. Dodatkową atrakcją, z której chętnie korzystali wszyscy goście było selfie lustro oraz ścianka celebrytów. Po części oficjalnej, na której wręczone zostały statuetki wszyscy goście bawili się do białego rana.

Dziękujemy Państwu za wszystkie nominacje i sms-y oraz zachęcamy byście za rok ponownie uczestniczyli w Plebiscycie Kryształowych Magnesów.

Komentowanie wstrzymane