Wypadek przy pracy

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku przy pracy, do którego doszło wczoraj rano na terenie Białej Podlaskiej. Do zdarzenia doszło podczas prac związanych z drenażem torów kolejowych. 51-letni mężczyzna został przejechany przez urządzenie budowlane, które obsługiwał. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że był nietrzeźwy.
Wczoraj przed godz. 7:00 dyżurny bialskiej komendy został powiadomiony o wypadku przy pracy, do którego doszło na terenie miasta. Ze zgłoszenia wynikało, że wykonujący prace przy drenażu torów kolejowych mężczyzna, został przejechany przez urządzenie budowlane.

Na miejscu policjanci potwierdzili zgłoszenie. Ustalili, że 51- letni mieszkaniec gm. Biała Podlaska, został przejechany przez urządzenie służące do przewożenia ładunku, które przed zdarzeniem obsługiwał. Mężczyzna doznał obrażeń ciała i przewieziony został do szpitala. Funkcjonariusze ustalili, że w chwili zdarzenia 51-latek był nietrzeźwy. Badanie wykazało niemal promil alkoholu w jego organizmie.

Policjanci prowadzą postępowanie, podczas którego będą wyjaśniać wszystkie szczegóły i okoliczności tego zdarzenia, apelują też o ostrożność i rozwagę podczas wykonywania prac.

Pozdrawiam

B. Salczyńska-Pyrchla

Komentowanie wstrzymane