Wyróżnienie dla Julii Stolarczyk z ŁOK na Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik” w Rykach

W dniach 23-24 maja 2018 roku w Kinie Renesans w Rykach odbył się Wojewódzki Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik”.
Jak poinformowali organizatorzy w eliminacjach do finału Wojewódzkiego Festiwalu „Śpiewający Słowik” w Rykach udział wzięło ok. 1400 osób w konkursach powiatowych na terenie całego województwa lubelskiego.
Łukowski Ośrodek Kultury w Rykach reprezentowały 3 wokalistki: Zuzanna Bochman, Julia Stolarczyk i Marta Skurka. Nominacje uzyskały wygrywając powiatowy konkurs wokalny „Wesołe nutki”, który odbył się w marcu tego roku w ŁOK.
W finale Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik” w Rykach udział wzięło 98 uczestników. Komisja w składzie: Magdalena Stopa – przewodnicząca, Anna Michałowska–Kotynia, Grzegorz Głuch oraz Tomasz Korpanty dokonała oceny wystąpień muzycznych uczestników konkursu.
Miło nam poinformować, że Julia Stolarczyk z Fabryki Piosenki ŁOK dostała wyróżnienie w swej kategorii wiekowej Grupa III (14-16 lat). Ogromne gratulacje!!!

 

Komentowanie wstrzymane