Z Huty Dąbrowej do Kadry Polski w Piłce Nożnej

Miłosz Pacek (ur.2003 r.) wychowanek KS AR-TIG Huta Dąbrowa wypożyczony do Motoru Lublin dostał powołanie do Kadry Polski U14 „Zimowa Akademia Młodych Orłów” Zgrupowanie odbędzie się w dniach 4.02. – 10.02. 2017 r. w Bydgoszczy .

Miłosz jest jedynym zawodnikiem reprezentującym Województwo Lubelskie.
Na zgrupowanie zostało powołanych 40 chłopców z całej Polski. Młody zawodnik z Huty Dabrowej będzie miał okazję rywalizować  z kolegami z Legii Warszawa, Lechii Gdański czy Lecha Poznań pod okiem Bartłomieja Zalewskiego i Marcina Włodarskiego. Oprócz treningów stricte piłkarskich, zawodnicy rozwijali będą się także w kontekście sprawności ogólnej. Cały mikrocykl treningowy został przygotowany na tę okazję przez Remigiusza Rzepkę, trenera pracującego na co dzień z pierwszą reprezentacją Polski.

Miłosz jest uczniem I klasy Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w piłce nożnej w Lublinie. Na okres nauki został wypożyczony z KS AR-TIG Huta Dąbrowa do Motoru Lublin, gdzie nie tylko jest podstawowym zawodnikiem ale przez zaledwie pół roku pobytu w Lublinie wywalczył sobie miejsce w Kadrze Reprezentacji Województwa Lubelskiego – zagrał 4 mecze i strzelił 4 bramki. Życzymy powodzenia

Komentowanie wstrzymane