Zaginął 22-letni Adrian Kurowski

Policjanci z łukowskiej komendy poszukują Adriana Kurowskiego. 22-letni mężczyzna 10 stycznia b.r. wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną. Ktokolwiek widział zaginionego lub posiada informacje na temat miejsca jego pobytu proszony jest o kontakt z Policją.

Zaginiony to:

Adrian Kurowski
lat 22
zam. Aleksandrów, gm. Łuków
Z ustaleń policji wynika, że młody mężczyzna 10 stycznia b.r. około godz. 17:30 wyszedł z miejsca zamieszkania  i  do chwili obecnej nie powrócił jak również  nie nawiązał kontaktu z rodziną.  W chwili zaginięcia ubrany był w spodnie dżinsowe koloru niebieskiego, kurtkę  zimową koloru granatowego  długości 3 / 4.

Rysopis:  wzrost około 185 cm, waga około 75 kg, sylwetka szczupła, włosy krótkie ciemne, twarz szczupła, owalna.   Na twarzy posiadał zarost w postaci brody i wąsów.

Osoby, które posiadają wiedzę na temat miejsca pobytu poszukiwanego bądź  miały w ostatnim czasie  kontakt z zaginionym, proszone są o kontakt KPP w Łukowie pod nr tel. (25) 797-62-10 lub z najbliższą jednostką policji numerem 112.

Ł.W.

Komentowanie wstrzymane