Zaginął 64-letni Stanisław Królikowski

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Łukowie poszukują zaginionego Stanisława Królikowskiego. 64-latek wczoraj wyjechał rowerem z domu i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby, które znają jego miejsce pobytu prosimy o kontakt z oficerem dyżurnym pod nr tel. (25) 797 6210.
64-latek zamieszkuje w miejscowości Zarzecz Łukowski gmina Łuków. 31 lipca br. około godziny 20:15 wyjechał z domu rowerem typu górskiego koloru czarno-czerwonego nie mówiąc dokąd jedzie. Do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Zaginiony jest szczupłej budowy ciała. Wzrost 181 cm. Włosy siwe (białe) krótkie ostrzyżone na tzw. jeża, oczy szare. Twarz owalna, pociągła, nosił okulary korekcyjne o ciemnych oprawach. W chwili zaginięcia ubrany był w spodnie typu dżinsy koloru jasno niebieskiego, koszula w kratkę koloru szarego z długim rękawem, buty koloru czarnego.

Porusza się rowerem górskim – męskim, koloru czarno-czerwonego. Osoby, które znają miejsce pobytu Stanisława Królikowskiego, bądź widziały tego mężczyznę, prosimy o kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Łukowie - tel. (25) 797 6210.
AD.

Komentowanie wstrzymane