Zawodnicy KSW Łuków na Mistrzostwach Europy w Macedonii

Reprezentacja Polskiego Związku Kickboxingu dotarła już do Skopje (Macedonia), gdzie odbywają się Mistrzostwa Europy Kadetów i Juniorów. W tegorocznych mistrzostwach kontynentu startuje aż pięciu podopiecznych trenera Zenona Pawlikowskiego z sekcji kickboxingu KSW Łuków - klubu działającego w ramach Stowarzyszenia Społeczno- Kulturalnego „Nasz Region” przy OSiR w Łukowie. W formule pointfighting w kategorii do 46 kg kadetów starszych wystartuje Marta Pawlikowska, w kategorii do 42 kg kadetów
młodszych Dorian Siekierzyński, a w kategorii do 28 kg kadetów młodszych Amelia Wasilewska. W formule light contact w kategorii do 65 kg kadetów starszych barw naszego kraju będzie broniła Martyna Czerepinska, a w kategorii do 42 kg kadetów starszych Natalia Zarzycka.
Aktualnie zawodnicy są już po rejestracji i losowaniu. Wszyscy nasi zawodnicy utrzymali limity wagowe i wystartują w swoich kategoriach. Po pierwszym dniu aklimatyzacyjnym, od jutra rozpoczynają się walki. Trzymamy mocno kciuki i liczymy na dobry występ. Zawodnicy KSW Łuków przyzwyczaili nas do sukcesów. Miejmy nadzieję, że i tym razem na najważniejszych zawodach w roku dadzą radę.

Wyjazd łukowskich zawodników na Mistrzostwa Europy jest możliwy dzięki
wsparciu Burmistrza Miasta Łuków - Pana Dariusza Szustka, - Wójta Gminy Łuków - Pana Mariusza Osiaka, Zarządu Powiatu Łukowskiego oraz oczywiście dzięki zaangażowaniu i pomocy rodziców.

Komentowanie wstrzymane