Zawodnicy KSW Łuków zwyciężają w Wołominie

Kolejny pracowity weekend mają za sobą reprezentanci KSW Łuków, którzy w sobotę walczyli w słowackiej Bratysławie, a w niedzielę zdobywali medale w Wołominie.
W dniach 23-25 lutego 2018 roku w Wołominie odbywały się Mistrzostwa Polski
w koreańskiej sztuce walki tang soo do. Ze względu na duże podobieństwo regulaminów walki w tang soo i kickboxingu, w mistrzostwach po raz kolejny wystartowali podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego z KSW Łuków, klubu działającego w ramach Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego „Nasz Region” przy OSiR w Łukowie. Najlepiej wypadła Kinga Komorowska, która zdobyła złoty medal w formule light contact w kategorii juniorów plus 64 kg. Nie zawiódł także Jakub Strzyżewski, który zdobył dwa srebrne medale (senior 72 kg w formule light contact i light kick). Ze srebrnym krążkiem wrócił Kamil Szczygielski, który występował w kategorii juniorów do 66 kg w formule light contact. Bardzo trudny pojedynek stoczyła Monika Olszewska (light contact, junior 64 kg), która w eliminacjach uległa Michael Meier z Częstochowy (wicemistrzyni świata w kickboxingu - Dublin 2016). Opiekunem
zawodników na mistrzostwach w Wołominie był łukowski instruktor kickboxingu Grzegorz Piotrowski, który na turnieju pełnił też funkcję sędziego planszowego.