ZAZ w Łukowie nagrodzony przez Państwową Inspekcję Pracy w Lublinie

Państwowa Inspekcja Pracy w Lublinie w 25 edycji konkursu “Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej” nagrodziła pracodawców, dla których priorytetem jest bezpieczeństwo, zdrowie i życie swoich pracowników.

Podczas uroczystej gali, która odbyła 23 listopada 2018 r. Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie, reprezentujący Zakład Aktywności Zawodowej w Łukowie Artur Czubaszek, odebrał nagrodę przyznaną w tym konkursie.

Firmy, które zgłosiły chęć uczestnictwa, poddane zostały szczegółowej kontroli dotyczącej czasu pracy, oceny ryzyka zawodowego, systemu wynagrodzeń, profilaktyki ochrony zdrowia czy wskaźnika częstotliwości i ciężkości wypadków.

Celem konkursu jest promowanie pracodawców, którzy organizują pracę w sposób zapewniający najwyższy poziom bezpieczeństwa i ochrony zdrowia pracowników oraz przestrzegania przepisów prawa pracy.

Zakład Aktywności Zawodowej w Łukowie przykładając ogromną wagę do wyeliminowania zagrożeń przy pracy, przestrzegania prawa pracy i poprawy warunków pracy, uplasował się na III miejscu w kategorii firm zatrudniających 50 pracowników.

Komentowanie wstrzymane