Zobacz jakie Atrakcje będą na VII Gali Magnesów! Kup Zaproszenie!

KUP ZAPROSZENIA:
601 840 150

Już 22 lutego w Parisel Palace w Klimkach koło Łukowa odbędzie się jedyna tak wyjątkowa Gala połączona z balem karnawałowym!

Gala jest hucznym zwieńczeniem społecznego plebiscytu kryształowych magnesów, którego celem jest uhonorowanie kryształowych serc osób z naszego regionu, osób, które poświęcają swój czas na niesienie dobra i pomocy potrzebującym!
Kto może przyjść na galę? KAŻDY !

Gala to wieczór pełen fascynujących atrakcji, zaczynamy od przepysznej kolacji przygotowanej pod okiem Szefa kuchni z Parisel Palace.

Później płynnie przechodzimy do części oficjalne, podczas której wręczymy kryształowe statuetki zwycięzcom, których do podium doprowadzili głosami SMS nasi telewidzowie. Ten punk wieczoru utrzymany będzie w klimacie karnawału w Rio de Janeiro, a tancerki wprost z sambodromu będą tańczyć dla nas sambę.

A potem?

Potem bawimy się do białego rana. O to zadba Agnes DJ, to wyjątkowa DJ'ka, która doskonale wie jak porwać dosłownie każdego do tańca!

Nieodłącznym elementem gali jest charytatywna aukcja dzieł sztuki, nie zabraknie także uwielbianej przez gości ścianki celebrytów, a także... strefy chillautu, w której będziecie mogli na chwilę odpocząć popijając prosecco i zajadając przepyszne przekąski!

Każdego roku redakcja magnes tv dba o najwyższą jakość i profesjonalizm, w tym roku przeszliśmy samych siebie!


Nie może Cię zabraknąć na VII Gali Kryształowych Magnesów !

Komentowanie wstrzymane