Złoto i brąz dla KSW Łuków

Reprezentantki KSW Łuków Martyna Czerepińska oraz Marta Pawlikowska wywalczyły medale podczas Pucharu Polski Juniorów i Seniorów w formule light contact, który miał miejsce w Płocku.

Puchar Polski był pierwszym ogólnopolskim turniejem, który odbywał się w 2019 roku. W turnieju o medale walczyło trzech reprezentantów łukowskiego klubu KSW. Martyna Czerepińska zdobyła złoty medal w kategorii do 70 kilogramów, brąz wywalczyła Marta Pawlikowska w kategorii do 55 kilogramów. Trzecim łukowskim zawodnikiem był Kamil Szczygielski, który tym razem wrócił bez medalu.

Trener Zenon Pawlikowski pozytywnie ocenił występ swoich zawodników: „Wynik osiągnięty w Płocku nie jest szczytem możliwości naszych zawodników, turniej traktuje jako start kontrolny na rozpoczęcie sezonu. Nasi zawodnicy wystartowali w wyższych kategoriach wagowych niż będą startować w mistrzostwach kraju. Przed nami miesiąc pracy przed głównym turniejem”.