Stylizacje i trendy modowe na V Gali Kryształowych Magnesów

V Gala Kryształowych Magnesów – TRAILER

V Plebiscyt Kryształowych Magnesów już za nami. Jego zwieńczeniem była uroczysta Gala, która w tym roku przyciągnęła rekordową liczbę gości. Pełna relacja już wkrótce, a tym czasem zapraszamy do obejrzenia esencji tego wieczoru :)
Mehr lesen

Nominacje IV Plebiscytu Magnesów

Głosowanie  IV Plebiscyt Kryształowych Magnesów Wyślij SMS na numer: 7148 W treści SMS wpisz:  MAGNESTV. (oraz numer przydzielony do nominowanego zdarzenia)   Kliknij, aby poznać wszystkie nominacje!
Mehr lesen

Pokaz iluzji – Tomasz Soja

Podczas II Gali Magnesów wszystkich gości i uczestników plebiscytu na Drewniane i Kryształowe Magnesy, zachwycił swoimi sztuczkami magicznymi iluzjonista Tomasz Soja! Zapraszamy do obejrzenia materiału!
Mehr lesen

Pokaz Mateusza Odrzygóździa

Podczas II Gali Magnesów wszystkich gości i uczestników plebiscytu na Drewniane i Kryształowe Magnesy, zachwycił Mateusz Odrzygóźdź - mistrz freestylu sportowego. Zapraszamy do obejrzenia jego pokazu!
Mehr lesen

Występ Pauliny Grochowskiej

Podczas II Gali Magnesów wystąpiła utalentowana wokalistka Paulina Grochowska, łukowianka i finalistka programu The Voice of Poland. Zapraszamy do obejrzenia materiału!
Mehr lesen

II Gala Magnesów – Bunga Dance

Podczas II Gali Magnesów serca wszystkich gości i uczestników plebiscytu na Drewniane i Kryształowe Magnesy, rozgrzali gorącymi rytmami tancerze ze szkoły Bunga Dance. Zapraszamy do obejrzenia materiału!
Mehr lesen

Relacja z II Gali Magnesów

Za nami Gala finałowa II edycji plebiscytu na Drewniane i Kryształowe Magnesy, organizowanego przez redakcję Magnes.TV. Podobnie jak rok temu, bawiliśmy się w Klimkach niedaleko Łukowa. Było nas grubo ponad 150 osób! Najważniejszą częścią Gali było ogłoszenie wyników na Drewniane i Kryształowe Magnesy w pięciu kategoriach: rozrywka, sport, instytucja, wydarzenie, osobowość. Widzowie naszej telewizji mogli…
Mehr lesen

Zapowiedź II Gali Magnesów

Zapowiedź II Gali Drewnianych i Kryształowych Magnesów, która odbyła się w sobotę 7 lutego 2015 r. w Klimkach niedaleko Łukowa. Pełna relacja już wkrótce w Magnes.TV!
Mehr lesen

I Gala Magnesów – wywiady cz. 3

Podczas Gali podsumowującej plebiscyt na Drewniane i Kryształowe Magnesy poprosiliśmy naszych gości o kilka słów komentarza na temat ich działalności oraz wrażeń z gali i planów na przyszłość. Zapraszamy do obejrzenia trzeciej części naszych wywiadów!
Mehr lesen

I Gala Magnesów – wywiady cz. 2

Podczas Gali podsumowującej plebiscyt na Drewniane i Kryształowe Magnesy poprosiliśmy naszych gości o kilka słów komentarza na temat ich działalności oraz wrażeń z gali i planów na przyszłość. Zapraszamy do obejrzenia drugiej części naszych wywiadów!
Mehr lesen