Świat Oczami Kobiet- Wygląd Zewnętrzny

Wywiad z Urszulą Dudziak

"Dusza kobiety jest zawsze młoda" - po spotkaniu z Urszulą Dudziak wie już o tym każda kobieta. Niezwykły wieczór ze znana wokalistką odbył się w ośrodku Miód Lawenda
Mehr lesen

Przedszkole Ekspertów: Gentelmen

"Gentelmen jest takim miłym gościem, który kupuje kobietom kwiaty". Ale robi jeszcze wiele innych rzeczy, którymi podbija ich serca. Jesteście ciekawi? Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka Przedszkola Eksperów.
Mehr lesen

Psytul #4

Dzięki wspólnym staraniom niektóre psy znalazły już właścicieli, teraz czas na kolejne :)
Mehr lesen

Tak było #17 – Ks. Brzóska

Było już o powstaniu styczniowym na terenie Łukowa. Teraz co nieco o największym z bohaterów tamtego okresu, zwanym ostatnim powstańcem - księdzu Stanisławie Brzósce.
Mehr lesen

Tak było #16 – Powstanie styczniowe

W tym roku obchodzimy 155-tą rocznicę kolejnego zrywu - wybuchu powstania styczniowego. A to dla Łukowa było wyjątkowo szczególne. W końcu mieliśmy w Ziemi Łukowskiej kilku zasłużonych ludzi.
Mehr lesen

Nietypowe święta: Dzień narodzin rosyjskiej wódki

31 stycznia to wyjątkowo świąteczny dzień. Swoje święto obchodzą dziś wszystkie zebry oraz Iluzjoniści, w dniu dzisiejszym możemy bez opamiętania ściskac się i tulić, bo mamy dzień przytulania. Ale święto o którym dziś będzie mowa, to Dzień Narodzin Rosyjskiej Wódki.
Mehr lesen

Tak było #14 – 700-lecie Łukowa

W 1933 roku miasto Łuków obchodziło swoje 700 urodziny. Z tej okazji zorganizowano ogromną imprezę, o której głośno było w całym kraju. Jej głównym inicjatorem i pomysłodawcą był Jan Stanisław Majewski - człowiek, dzięki któremu wiemy tak wiele o historii Łukowa. Już niedługo, bo za 15 lat, miasto będzie obchodzić 800-lecie swojego istnienia. Jesteśmy ciekawi,…
Mehr lesen