Pasjonaci – Dariusz Nikiel

Pasjonaci: Paweł Puszkarski

Zwracasz uwagę na wygląd? Na co konkretnie? Czapka? Bluza? Gościem w tym odcinku Pasjonatów jest Paweł. Opowie co to jest streatwear czy sneakergame, a przy okazji być może dowiecie się czegoś więcej o tym, co nosicie na nogach ;)
Mehr lesen

Pasjonaci: Rooster

Zapraszamy do zapoznania się z kolejnym odcinkiem Pasjonatów. Tym razem przedstawiamy Wam zespół muzyczny Rooster!
Mehr lesen

Pasjonaci: Dmytro Ratnykov

Kolejny odcinek Pasjonatów a w nim rozmowa z uczniem z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie. Dmytro Ratnykov uczy się w IV klasie technikum mechanicznego kształcącego w zawodzie technik mechanik lotniczy. Dima oprócz tego, że jest bardzo dobrym uczniem ma wiele pasji, które z sukcesami realizuje. Jakie są to pasje, usłyszą państwo w programie…
Mehr lesen

Pasjonaci: Weronika Bichta

Weronika Bichta pochodzi z gm. Ryki, a swoją pasję z tenisem stołowym zaczęła, kiedy miała 6 lat. Ze skromnością mówi o swoich sukcesach. Dziś twierdzi, że bez tenisa stołowego nie wyobraża sobie życia. To jest jej żywioł, ale też sposób na rozrywkę.
Mehr lesen

Pasjonaci: Łukasz SMYK

Zaprosiliśmy do naszego studia młodego stypendystę burmistrza miasta Łuków - Łukasza Smyka oraz jego rodziców, wspierających go w jego pasji, jaką jest saksofon.
Mehr lesen

Pasjonaci: Czaruś i przyjaciele

Tym razem gościli u nas pasjonaci ze Stowarzyszenia "Czaruś". Nie jest to stowarzyszenie jak wiele innych. Jest to jedyne w swoim rodzaju, ponieważ dzięki swojej działalności pomagając zwierzętom pomaga ludziom. A można wręcz powiedzieć że to zwierzęta pomagają ludziom. Wśród gości był również lekarz weterynarii, dla którego największą pasją jest pomaganie zwierzętom.
Mehr lesen

Pasjonaci: “IPA Off-Road Łuków 2012”

Pod koniec października w okolica odbyła się VII edycja międzynarodowego rajdu terenowego IPA OFF-ROAD. Rywalizacja polegała na pokonaniu przygotowanych tras (nawigując według road-booka lub mapy) w wyznaczonym limicie czasowym, zaliczeniu kilku sędziowanych prób na odcinkach specjalnych oraz na "zbieraniu" pieczątek. Nasza kamera towarzyszyła zawodnikom podczas ich zmagań. Zapraszamy do obejrzenia!
Mehr lesen