Układ Otwarty – Mirosław Szekalis Tadeusz Brzozowski

Układ Otwarty: Grzegorz Skwarek

Z początkiem stycznia stanowisko dyrektora Łukowskiego Ośrodka Kultury objął Grzegorz Skwarek. Jakie ma plany odnośnie łukowskiej kultury? Odpowiedzi na te i inne pytania poznacie z kolejnym odcinku "Układu Otwartego". Serdecznie zapraszamy!
Mehr lesen

Pytanie do: Robert Dołęga

Zapraszamy na kolejny odcinek "Pytanie do...". Tym razem na Wasze pytania odpowiadał Robert Dołęga, utytułowany sztangista oraz radny miasta Łuków.
Mehr lesen

Układ Otwarty: Marek Kopeć

W dzisiejszym "Układzie Otwartym" spotkaliśmy się z Markiem Kopciem, Radnym Województwa Lubelskiego. Zostały poruszone tematy wyboru nowego Wicemarszałka Województwa Lubelskiego, oraz sytuacji politycznej w powiecie łukowskim. Zapraszamy !
Mehr lesen

Pytanie do: Izabela Walczak

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka programu "Pytanie do". Tym razem gościliśmy Izabelę Walczak z Girls Riders - laureatkę Kryształowego Magnesu w kategorii Osobowość. W programie zadaliśmy pytania, które uprzednio otrzymaliśmy od naszych Widzów za pośrednictwem stron internetowych i społecznościowych, a także za pośrednictwem telefonu i poczty e-mail. Zapraszamy do oglądania!
Mehr lesen

Układ Otwarty: Imigranci we Francji

Kolejna rozmowa w programie "Układ Otwarty". Tym razem podjęliśmy temat imigrantów napływających do Europy i uchodźców. Naszą rozmówczynią była pani Izabela, mieszkająca wiele lat we Francji.
Mehr lesen

Układ Otwarty: Sławomir Skwarek, Leszek Świętochowski

W kolejnym odcinku programu "Układ Otwarty" spotkaliśmy się z dwoma kandydatami na posłów - Leszkiem Świętochowskim z Polskiego Stronnictwa Ludowego i Sławomirem Skwarkiem, startującym z list Prawa i Sprawiedliwości. Zapraszamy do obejrzenia naszej debaty.
Mehr lesen

Układ Otwarty: Monika Wielgórska

W kolejnym odcinku programu "Układ Otwarty" spotkaliśmy się z Moniką Wielgórską, przedstawicielką służby zdrowia. Nasza rozmowa dotyczyła kwestii kolejek w placówkach medycznych i jakości usług z tej dziedziny. Rozmowę przeprowadził Łukasz Kurowski, wydawca portali internetowych, m.in. Lubelskie24.pl
Mehr lesen

Układ Otwarty: Riad Haidar

W kolejnym odcinku programu "Układ Otwarty" spotkaliśmy się z Riadem Haidarem, samorządowcem, lekarzem i Polakiem syryjskiego pochodzenia. Nasza rozmowa dotyczyła kwestii imigrantów, którzy w ostatnich tygodniach pragną dostać się do Europy. Rozmowę przeprowadził Łukasz Kurowski, wydawca portali internetowych, m.in. Lubelskie24.info
Mehr lesen

Układ Otwarty: Władysław Świętochowski

W kolejnym odcinku programu publicystycznego "Układ Otwarty" gościliśmy Władysława Świętochowskiego, "ojca" łukowskiej sekcji zapasów i niegdysiejszego trenera reprezentacji Polski w tej dyscyplinie. Nasz rozmówca jest też byłym radnym Sejmiku Województwa Lubelskiego i kandydatem na posła z ramienia KWW Zjednoczona Lewica w tegorocznych wyborach parlamentarnych!
Mehr lesen

Układ Otwarty: Piotr Giczela i Łukasz Kurowski

W kolejnym odcinku programu publicystycznego Układ Otwarty spotkaliśmy się z redaktorem Piotrem Giczelą z Tygodnika Siedleckiego i Łukaszem Kurowskim - wydawcą wielu serwisów informacyjnych na terenie Lubelszczyzny. Tematem naszych rozmów były ostatnie wydarzenia polityczne zarówno z kraju, jak i podwórka lokalnego...
Mehr lesen