Subiektywny Przegląd Prasy #03/2018

Subiektywny Przegląd Prasy #03/2018

Zapraszamy na kolejne wydanie Subiektywnego Przeglądu Prasy, a w nim: - Pomóżmy Amelce; - ASF atakuje gminę Łuków; - Łukowskie gołębie latają za granicę; - Miejska Strefa Gospodarcza.
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #02/2018

Zapraszamy na kolejne wydanie Subiektywnego Przeglądu Prasy, a w nim: - Lekarze rezydenci z lokalnego podwórka; - Robert Dołęga odwołany z kadry narodowej; - Okienko transferowe; - Już niedługo 26 Finał WOŚP; - Tajne przez poufne?
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #52/2017

Zapraszamy na kolejne wydanie Subiektywnego Przeglądu Prasy, a w nim: - Samorząd w krzywym zwierciadle - Dekomunizacja w Łukowie - Przegląd wydarzeń kryminalnych kończącego się roku - Zatoczka autobusowa na podjeździe Zapraszamy!
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #50/2017

Zapraszamy na kolejne wydanie Subiektywnego Przeglądu Prasy, a w nim: - Ostrzelali polski autokar, - Walka o ziemie, - Próbował wysadzić blok, posiedzi rok, - Remontu szpitala jednak nie będzie? - Kampania wyborcza.
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #49/2017

Zapraszamy na kolejne wydanie przeglądu prasy, a w nim: - Honorowi dawcy krwi - Zbiornik Zimna Woda nie dla wędkarzy? - Zawirowania wśród platform cyfrowych - Dzień pracownika socjalnego
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #48/2017

Zapraszamy na kolejne wydanie przeglądu prasy, a w nim: - Ranking zamożności gmin powiatu łukowskiego - Problemy Łukowskiej Rady Seniorów - Ciemno i zimno na PKP - Nerwowi i niekulturalni kierowcy Zapraszamy!
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #47/2017

Zapraszamy na kolejne wydanie przeglądu prasy, a w nim: - O co pytają nas radni? - Nietypowa opłata za parking, - Co dalej z PKS w Międzyrzecu? - Brama w stadninie w Janowie Podlaskim, - Czy powrócą kasy na łukowskim dworcu PKP?
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #45/2017

Zapraszamy na kolejny odcinek Subiektywnego Przeglądu Prasy, a w nim: - Gorzki komentarz, - Czy burmistrz nadużywa nadzwyczajnych Sesji Rady Miasta? - Orlęta coraz bliżej IV ligi ?
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #44/2017

Zapraszamy na kolejny odcinek Subiektywnego Przeglądu Prasy, a w nim: - Szajka cyganów chciała okraść staruszkę, - Co dalej z łukowskim szpitalem? - Rolnik szuka żony, - Łukpasz vs. My dla Łukowa, - Żydzi odwiedzili Łuków.
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #43/2017

Zapraszamy na kolejny odcinek Subiektywnego Przeglądu Prasy, a w nim: - Władysław Kobielski odwołany ze stanowiska dyrektora - Grafik płakał jak projektował - Odbudowa Pałacu Radziwiłłów w Białej Podlaskiej - PUIK świętuje Zapraszamy!
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #42/2017

Zapraszamy na kolejny odcinek Subiektywnego Przeglądu Prasy, a w nim: - Miłość do dwóch kółek, - Kto ile zarabia, - Pani doktor nie przyjmuje nie szczepionych dzieci, - Szpital im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #41/2017

Zapraszamy na kolejny odcinek Subiektywnego Przeglądu Prasy, a w nim: - Kierowcy BOR szkolą się w naszym powiecie - Rocznica likwidacji łukowskiego getta o której nikt nie pamięta - Oszuści nie odpuszczają - Burza pod artykułem
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #40/2017

Zapraszamy na kolejny odcinek Subiektywnego Przeglądu Prasy, a w nim: - Kto w Łukowie dostaje 500+ ? - Oszczędność, ale nie dla mieszkańców - Marcin Dołęga dostał olimpijski medal - Czy Łuków będzie miał nowy herb? Zapraszamy!
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #39/2017

Zapraszamy na kolejny odcinek Subiektywnego Przeglądu Prasy, a w nim: - Remonty dróg w powiecie łukowskim - Co dalej z łukowskim szpitalem? - Prostytutki pod Radzyniem - Nowy "plac zabaw" dla dzieci Zapraszamy!
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #38/2017

Zapraszamy na kolejne wydanie Subiektywnego Przeglądu Prasy, a w nim: - Miss z Serokomli - Nowy organ opiniotwórczy - Triumf Sokół Adamów - Zbiórka na rękopis "Potopu" Zapraszamy!
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #37/2017

Zapraszamy na kolejny odcinek Subiektywnego Przeglądu Prasy, a w nim: - śmierć w studni - mieszkaniec Dęblina popełnił samobójstwo - radni vs urzędnicy - groza nadleciała z nieba
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #35/2017

Zapraszamy na kolejny odcinek Subiektywnego Przeglądu Prasy, a w nim: - Ruszą prace przy Biedronce na ul. Siedleckiej - Świnie na placu zabaw - Problem z odławianiem psów - Ile dostają rolnicy z UE
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #34/2017

Zapraszamy na kolejny odcinek Subiektywnego Przeglądu Prasy, a w nim: - Personel szpitala postrzelił pacjentkę - Muzeum chce kupić rękopis "Potopu" - Ulica Struga (i nie tylko) będzie dołączona do obwodnicy - "Milionerzy" wśród radnych powiatu łukowskiego Zapraszamy!
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #33/2017

Zapraszamy na kolejne wydanie Subiektywnego Przeglądu Prasy, a w nim: - Pride Of Poland | Święto Konia Arabskiego - Komunikacja miejska w Łukowie - Co dalej z łukowskimi zakładami mięsnymi? - Pałacyk w Grabianowie zmieni właściciela - Oddaj krew! - Kto segreguje śmieci? - Strażacy sprowadzili pożar Zapraszamy!
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #32/2017 (prod.

Zapraszamy na kolejne wydanie Subiektywnego Przeglądu Prasy, a w nim: - Żołnierze złodzieje - Co dalej z "18-tką"? - Wielka feta w Janowie - Łukpasz kontra stowarzyszenie - "Pochwal się swoim okazem" Zapraszamy!
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #31/2017

Zapraszamy na kolejny Subiektywny Przegląd Prasy, a w nim: -Absurdalny pomysł na zwalczanie ASF-u - Czy budynek przy ul. Warszawskiej 18 zniknie? - Przekręt u urzędzie - Raport z okręgówki
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #29/2017

Zapraszamy na kolejny odcinek przeglądu prasy. A w nim: - Dekomunizacja ulic w Łukowie; - Co piszczy w powiecie łukowskim; - Nagroda Inteligentnego Rozwoju; - Coraz więcej milionerów w powiecie Łukowskim.
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #27/2017

Zapraszamy na kolejny odcinek przeglądu prasy. A w nim: - Powiaty które najszybciej się wyludniają; - Absolutorium dla burmistrza łukowa; - Kolejni radni przeszli do klubu PiS; - Nadanie imion nowym rondom w gminie Łuków; - ŁOK ma swoją radę programową.
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #26/2017

Zapraszamy na kolejny odcinek przeglądu prasy. A w nim: - Otwarcie basenów letnich w Łukowie; - Gimnazjaliści vs matematyka; - Czy powstanie woj. Bialsko-Siedleckie; - Mężczyzna zaczepia małe dzieci; - Zwolnienia wśród nauczycieli.
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #25/2017

Zapraszamy na kolejny odcinek przeglądu prasy. A w nim: - Będzie rekord na basenie; - Co dalej z Łukowskimi Zakładami Mięsnymi? - Przedszkole nr 2; - Mobbing w szpitalu; - Nietypowy spływ po Krznie.
Mehr lesen