Subiektywny Przegląd Prasy #16/2018

Subiektywny Przegląd Prasy #14 2018

W dzisiejszym Przeglądzie Prasy: -Orlęta łuków - Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia okręgów wyborczych - Szczepienia dzieci w powiecie Łukowskim - Pies we wnykach - Pomnik w Serokomli
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #11/2018

Zapraszamy na kolejne wydanie Subiektywnego Przeglądu Prasy, a w nim: - Prezes Sławomir Pietrzak został odwołany; - Ryckie targowisko w błocie; - Będą nowe karetki; - Akcja krwiodawstwa w Łukowie
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #10/2018

Zapraszamy na kolejne wydanie Subiektywnego Przeglądu Prasy, a w nim: - Wyniki kontroli ZUS'u; - Skala przestępstw w Łukowie; - Czy w Serokomli powstanie nowy plac? - Żądają 300 000 zł od byłego prezesa.
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #9/2018

Zapraszamy na kolejne wydanie Subiektywnego Przeglądu Prasy, a w nim: - Przyszłość aukcji w Janowie Podlaskim pod znakiem zapytania; - Poczytalnia; - Miejska komunikacja w Łukowie? - Niebezpiecznie na drogach.
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #8/2018

Zapraszamy na kolejne wydanie Subiektywnego Przeglądu Prasy, a w nim: - Skazani dostaną pracę; - Przypadek zdekomunizowanego kierowcy; - Remont Wojewódzkiego Szpitala w Siedlcach; - Problem ciężkich plecaków.
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #7/2018

Zapraszamy na kolejne wydanie Subiektywnego Przeglądu Prasy, a w nim: - Gdy Facebook pyta co słychać; - Są chętni na zakup Zajazdu Zimna Woda; - Wyrok na nożownika z Łukowa; - Więcej informacji dotyczących przyszłości Warszawskiej Osiemnastki.
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #6/2018

Zapraszamy na kolejne wydanie Subiektywnego Przeglądu Prasy, a w nim: - Koszty SP ZOZ z ostatnich lat - Genitalia w potrzasku - Policjanci złapali swoją koleżankę - Podważona słuszność mandatów za przekroczenie prędkości Zapraszamy!
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #04/2018

Zapraszamy na kolejne wydanie Subiektywnego Przeglądu Prasy, a w nim: - Ryckie korzenie ministra Kowalczyka; - Chcą rozbiórki pomników; - Tomasz Ogrodnik wzorem do naśladowania; - Problemy z kładką na dworcu PKP w Łukowie.
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #03/2018

Zapraszamy na kolejne wydanie Subiektywnego Przeglądu Prasy, a w nim: - Pomóżmy Amelce; - ASF atakuje gminę Łuków; - Łukowskie gołębie latają za granicę; - Miejska Strefa Gospodarcza.
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #02/2018

Zapraszamy na kolejne wydanie Subiektywnego Przeglądu Prasy, a w nim: - Lekarze rezydenci z lokalnego podwórka; - Robert Dołęga odwołany z kadry narodowej; - Okienko transferowe; - Już niedługo 26 Finał WOŚP; - Tajne przez poufne?
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #52/2017

Zapraszamy na kolejne wydanie Subiektywnego Przeglądu Prasy, a w nim: - Samorząd w krzywym zwierciadle - Dekomunizacja w Łukowie - Przegląd wydarzeń kryminalnych kończącego się roku - Zatoczka autobusowa na podjeździe Zapraszamy!
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #50/2017

Zapraszamy na kolejne wydanie Subiektywnego Przeglądu Prasy, a w nim: - Ostrzelali polski autokar, - Walka o ziemie, - Próbował wysadzić blok, posiedzi rok, - Remontu szpitala jednak nie będzie? - Kampania wyborcza.
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #49/2017

Zapraszamy na kolejne wydanie przeglądu prasy, a w nim: - Honorowi dawcy krwi - Zbiornik Zimna Woda nie dla wędkarzy? - Zawirowania wśród platform cyfrowych - Dzień pracownika socjalnego
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #48/2017

Zapraszamy na kolejne wydanie przeglądu prasy, a w nim: - Ranking zamożności gmin powiatu łukowskiego - Problemy Łukowskiej Rady Seniorów - Ciemno i zimno na PKP - Nerwowi i niekulturalni kierowcy Zapraszamy!
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #47/2017

Zapraszamy na kolejne wydanie przeglądu prasy, a w nim: - O co pytają nas radni? - Nietypowa opłata za parking, - Co dalej z PKS w Międzyrzecu? - Brama w stadninie w Janowie Podlaskim, - Czy powrócą kasy na łukowskim dworcu PKP?
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #45/2017

Zapraszamy na kolejny odcinek Subiektywnego Przeglądu Prasy, a w nim: - Gorzki komentarz, - Czy burmistrz nadużywa nadzwyczajnych Sesji Rady Miasta? - Orlęta coraz bliżej IV ligi ?
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #44/2017

Zapraszamy na kolejny odcinek Subiektywnego Przeglądu Prasy, a w nim: - Szajka cyganów chciała okraść staruszkę, - Co dalej z łukowskim szpitalem? - Rolnik szuka żony, - Łukpasz vs. My dla Łukowa, - Żydzi odwiedzili Łuków.
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #43/2017

Zapraszamy na kolejny odcinek Subiektywnego Przeglądu Prasy, a w nim: - Władysław Kobielski odwołany ze stanowiska dyrektora - Grafik płakał jak projektował - Odbudowa Pałacu Radziwiłłów w Białej Podlaskiej - PUIK świętuje Zapraszamy!
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #42/2017

Zapraszamy na kolejny odcinek Subiektywnego Przeglądu Prasy, a w nim: - Miłość do dwóch kółek, - Kto ile zarabia, - Pani doktor nie przyjmuje nie szczepionych dzieci, - Szpital im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #41/2017

Zapraszamy na kolejny odcinek Subiektywnego Przeglądu Prasy, a w nim: - Kierowcy BOR szkolą się w naszym powiecie - Rocznica likwidacji łukowskiego getta o której nikt nie pamięta - Oszuści nie odpuszczają - Burza pod artykułem
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #40/2017

Zapraszamy na kolejny odcinek Subiektywnego Przeglądu Prasy, a w nim: - Kto w Łukowie dostaje 500+ ? - Oszczędność, ale nie dla mieszkańców - Marcin Dołęga dostał olimpijski medal - Czy Łuków będzie miał nowy herb? Zapraszamy!
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #39/2017

Zapraszamy na kolejny odcinek Subiektywnego Przeglądu Prasy, a w nim: - Remonty dróg w powiecie łukowskim - Co dalej z łukowskim szpitalem? - Prostytutki pod Radzyniem - Nowy "plac zabaw" dla dzieci Zapraszamy!
Mehr lesen