Subiektywny Przegląd Prasy #28 2018

Subiektywny Przegląd Prasy #28 2018

W dzisiejszym przeglądzie prasy: -Operacja za milion złotych -Policjanci rozpoczynają strajk -Co słychać w powiecie Ryckim -Grają na boisku czy cmentarzu? -Kradzieże rowerów
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #24 2018

W dzisiejszym przeglądzie prasy: -Nie żyje Jarosław Sych -Tragiczny finał imprezy urodzinowej -Posiedzenie Łukowskiej rady seniorów -Burmistrz chce prohibicji -Arkadiusz Kasznia startuje na Burmistrza
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #21 2018

W dzisiejszym przeglądzie prasy: - Biedronka przy ulicy siedleckiej -Budowa trzeciego odcinka małej obwodnicy Łukowa -Akcja prędkość policji -Papież Jan Paweł II patronem Ryk? -Budowa komendy dla straży pożarnej z Ryk -Horoskopy
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #20/2018

Zapraszamy na kolejne wydanie Subiektywnego Przeglądu Prasy, a w nim: - Sebastian Szymański powołany do kadry narodowej; - Świnie bez ASF-u; - Pierwsze strony gazet; - Ciężarowcy z medalami.
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #19 2018

W dzisiejszym przeglądzie prasy : - Kto ma chrapkę na fotel Burmistrza - Różnego rodzaju imprezy i znani artyści - Remonty dróg - Samorządowe trzynastki - W powiecie Ryckim saperzy znaleźli 1600 granatów
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #14 2018

W dzisiejszym Przeglądzie Prasy: -Orlęta łuków - Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia okręgów wyborczych - Szczepienia dzieci w powiecie Łukowskim - Pies we wnykach - Pomnik w Serokomli
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #11/2018

Zapraszamy na kolejne wydanie Subiektywnego Przeglądu Prasy, a w nim: - Prezes Sławomir Pietrzak został odwołany; - Ryckie targowisko w błocie; - Będą nowe karetki; - Akcja krwiodawstwa w Łukowie
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #10/2018

Zapraszamy na kolejne wydanie Subiektywnego Przeglądu Prasy, a w nim: - Wyniki kontroli ZUS'u; - Skala przestępstw w Łukowie; - Czy w Serokomli powstanie nowy plac? - Żądają 300 000 zł od byłego prezesa.
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #9/2018

Zapraszamy na kolejne wydanie Subiektywnego Przeglądu Prasy, a w nim: - Przyszłość aukcji w Janowie Podlaskim pod znakiem zapytania; - Poczytalnia; - Miejska komunikacja w Łukowie? - Niebezpiecznie na drogach.
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #8/2018

Zapraszamy na kolejne wydanie Subiektywnego Przeglądu Prasy, a w nim: - Skazani dostaną pracę; - Przypadek zdekomunizowanego kierowcy; - Remont Wojewódzkiego Szpitala w Siedlcach; - Problem ciężkich plecaków.
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #7/2018

Zapraszamy na kolejne wydanie Subiektywnego Przeglądu Prasy, a w nim: - Gdy Facebook pyta co słychać; - Są chętni na zakup Zajazdu Zimna Woda; - Wyrok na nożownika z Łukowa; - Więcej informacji dotyczących przyszłości Warszawskiej Osiemnastki.
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #6/2018

Zapraszamy na kolejne wydanie Subiektywnego Przeglądu Prasy, a w nim: - Koszty SP ZOZ z ostatnich lat - Genitalia w potrzasku - Policjanci złapali swoją koleżankę - Podważona słuszność mandatów za przekroczenie prędkości Zapraszamy!
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #04/2018

Zapraszamy na kolejne wydanie Subiektywnego Przeglądu Prasy, a w nim: - Ryckie korzenie ministra Kowalczyka; - Chcą rozbiórki pomników; - Tomasz Ogrodnik wzorem do naśladowania; - Problemy z kładką na dworcu PKP w Łukowie.
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #03/2018

Zapraszamy na kolejne wydanie Subiektywnego Przeglądu Prasy, a w nim: - Pomóżmy Amelce; - ASF atakuje gminę Łuków; - Łukowskie gołębie latają za granicę; - Miejska Strefa Gospodarcza.
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #02/2018

Zapraszamy na kolejne wydanie Subiektywnego Przeglądu Prasy, a w nim: - Lekarze rezydenci z lokalnego podwórka; - Robert Dołęga odwołany z kadry narodowej; - Okienko transferowe; - Już niedługo 26 Finał WOŚP; - Tajne przez poufne?
Mehr lesen

Subiektywny Przegląd Prasy #52/2017

Zapraszamy na kolejne wydanie Subiektywnego Przeglądu Prasy, a w nim: - Samorząd w krzywym zwierciadle - Dekomunizacja w Łukowie - Przegląd wydarzeń kryminalnych kończącego się roku - Zatoczka autobusowa na podjeździe Zapraszamy!
Mehr lesen