Amfetamina, marihuana oraz tabletki ekstazy u 33-latka

Amfetaminę, marihuanę oraz tabletki ekstazy zabezpieczyli bialscy policjanci w miejscu zamieszkania 33-latka. Razem z nim przebywał jego 27-letni znajomy również posiadający narkotyki. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty i przyznali się do winy. 33-latek odpowiadał będzie w warunkach recydywy, gdyż w przeszłości karany był za to przestępstwo.

W miniony poniedziałek bialscy policjanci zajmujący się zwalczaniem Przestępczości Przeciwko Mieniu,  przeszukali  miejsce zamieszkania 33-latka. Z posiadanych przez nich informacji wynikało, że mężczyzna posiadać może środki odurzające. Informacje policjantów potwierdziły się. W trakcie wykonywanych czynności funkcjonariusze ujawnili ponad 14 gramów amfetaminy, ponad 8 gramów marihuany oraz trzy tabletki ecstasy. Razem z 33-latkiem w mieszkaniu przebywał jego 27-letni znajomy. U mężczyzny policjanci ujawnili również niewielką ilość narkotyku. Wszystkie substancje zostały zabezpieczone, natomiast mężczyźni trafili do policyjnego aresztu.
Wczoraj usłyszeli zarzuty i przyznali się do winy. Dobrowolnie  również poddali się karze. 33-latek odpowiadał będzie w warunkach recydywy, gdyż w przeszłości karany był za to przestępstwo.

Komentowanie wstrzymane