Areszt za posiadanie narkotyków

Dzisiaj Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania wobec 25-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej. Mężczyzna  podejrzany jest o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. W miejscu jego zamieszkania policjanci zabezpieczyli ponad 45 gramów marihuany oraz amfetaminę. Zgodnie z obowiązującymi przepisami  przestępstwo to zagrożone jest karą do 8 lat pozbawienia wolności.

W miniony wtorek bialscy kryminalni weszli do mieszkania zajmowanego przez 25-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej. Z posiadanych przez funkcjonariuszy informacji wynikało, że może on posiadać środki odurzające. Informacja funkcjonariuszy potwierdziła się. W mieszkaniu mężczyzny ujawnili i zabezpieczyli ponad 45 gramów marihuany oraz 12 działek amfetaminy. 25-latek  zatrzymany został do wyjaśnienia.
Dzisiaj na wniosek Policji i Prokuratury, Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej, zastosował wobec 25-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 2 miesięcy. Zgodnie z obowiązującymi przepisami  przestępstwo to zagrożone jest karą do 8 lat pozbawienia wolności.
Mężczyzna odpowiadał będzie dodatkowo za posiadanie środków odurzających, które zabezpieczone zostały u 25-latka w lutym br.

Komentowanie wstrzymane