Garnitury złodziejskim łupem

29.05.2017 r. BIAŁA PODLASKA

Nieznany sprawca, w sklepie ze sprzętem RTV AGD, po wyjęciu z oryginalnych opakowań dokonał kradzieży: trzech żelazek i lokówki.

28.05.2017 r. BIAŁA PODLASKA, ul. JANOWSKA

Na terenie parkingu osiedlowego, nieznany sprawca, rzucając szklaną butelkę dokonał uszkodzenia pokrywy silnika samochodu Toyota na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

29.05.2017 r. BIAŁA PODLASKA, ul. OKOPOWA

Na terenie parkingu osiedlowego, nieznany sprawca, poprzez pomalowanie farbą elementów karoserii dokonał uszkodzenia samochodu Audi na szkodę mieszkańca gm. Międzyrzec Podlaski.

30.05.2017 r. Biała Podl.: Skusiły go garnitury

Policjanci z Białej Podlaskiej ustalili sprawcę kradzieży wartej ponad 2 tys. odzieży. Odzyskali również w całości skradzione mienie. Do zdarzenia doszło na terenie centrum handlowego w Białej Podlaskiej. Wczoraj 21-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej usłyszał zarzut i przyznał się do winy. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności. Do zdarzenia doszło w minioną sobotę, na terenie jednego z Centrum Handlowych w Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca wchodząc do dwóch sklepów z odzieżą, wykorzystał chwilową nieuwagę personelu, kradnąc odzież wartą ponad 2 tys. złotych. Jego łupem padły m.in. garnitury. Mężczyzna chował skradzione mienie do torby sportowej. Po tym opuszczał sklep. Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu bialskiej komendy, którzy ustalili personalia „amatora cudzego mienia”. Okazał się nim 21-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Mężczyzna zatrzymany został do wyjaśnienia. Policjanci odzyskali również całość skradzionego mienia. Wczoraj 21-latek usłyszał zarzut i przyznał się do winy. Dobrowolnie również poddał się karze. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Komentowanie wstrzymane