Internetowe oszustwa. Kronika kryminalna

23 marca 2017 r., BIAŁA PODLASKA, ul. ŻWIRKI I WIGURY 
Wczoraj mieszkaniec Białej Podlaskiej powiadomił bialską komendę, że oszukano go na stronie internetowej firmy zajmującej się sprzedażą sprzętu fotograficznego. Pokrzywdzony kupił na stronie tej firmy obiektyw do aparatu fotograficznego marki SONY, za który zapłacił 3.099 złotych. Pomimo to zgłaszający do chwili obecnej nie otrzymał zakupionego towaru.

15 maja 2017 r., KOBYLANY, ul. SŁONECZNA 
Wczoraj pokrzywdzony z gminy Terespol powiadomił terespolski komisariat, że oszukano go na portalu internetowym OLX.pl. Osoba podająca się za mieszkańca Głogowa wystawiła na tym portalu na sprzedaż aparat fotograficzny marki CANON, za który zgłaszający zapłacił 2.300 złotych. Pomimo to pokrzywdzony nie otrzymał zakupionego urządzenia

14 maja 2017 r., MAŁASZEWICZE MAŁE 
Nieustalony do chwili obecnej sprawca, na posesji przy zakładzie mechaniczno – lakierniczym, zarysował powłokę lakierniczą w samochodzie osobowym marki AUDI A4, powodując powstanie strat w wysokości 5.000 złotych na szkodę mieszkańca gminy Terespol.

15 maja 2017 r., BIAŁA PODLASKA, ul. ALEJA JANA PAWŁA II 
Kierujący samochodem osobowym marki CITROEN 37-latek z Białej Podlaskiej, wykonując manewr skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu z naprzeciwka motocyklowi marki HONDA kierowanemu przez mieszkańca Łomaz, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. motocyklista doznał złamania lewej ręki oraz urazu kręgosłupa i został przewieziony do bialskiego szpitala.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Komentowanie wstrzymane