Kolizja na skrzyżowaniu ulicy Wyszyńskiego z ul. Kapielową

Wczoraj około godziny 15:30 na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego i Kąpielowej w Białej Podlaskiej doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem marki Suzuki 62-letni mieszkaniec gminy Łomazy, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla jadącego prawidłowo audi. Po tym audi uderzyło w trzeci pojazd, który zatrzymał się przed „stopem”. Z uwagi na rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego funkcjonariusze zatrzymali 62-latkowi fakultatywnie uprawnienia do kierowania. Policja apeluje o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 15:30 na skrzyżowaniu ul.
Wyszyńskiego i Kąpielowej w Białej Podlaskiej. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Suzuki, 62-letni mieszkaniec gm. Łomazy, nie zastosował się do znaku STOP, zderzając się z jadącym prawidłowo samochodem osobowym marki Audi. Drugim pojazdem kierowała 27-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej. Po tym auto 27- latki uderzyło w trzeci samochód, osobowego opla, który zatrzymał się przed „stopem”. Za kierownicą opla siedział 66-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej.

W wyniku zderzenia do szpitala przewiezione zostały dwie osoby. Kierująca oraz pasażer audi. Na szczęście obrażenia okazały się niegroźne, a całe zdarzenie zakwalifikowane zostało jako kolizja. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez policjantów badanie. Z uwagi na rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego funkcjonariusze zatrzymali 62-latkowi fakultatywnie uprawnienia do kierowania.

Komentowanie wstrzymane