Kradną i oszukują

05.08.2017 r. Biała Podlaska, ul. Brzeska
Nieznany sprawca, dokonał kradzieży z włamaniem do 2 ciągników siodłowych marki Scania, skąd skradł dwie nawigacje samochodowe, CB radio na szkodę jednej z bialskich firm oraz nawigacji samochodowej i pieniędzy na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej

28.05.2017 r. Biała Podlaska, ul. Warszawska
Funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej w trakcie prowadzonego postępowania w sprawie uszkodzenia mienia tj. uszkodzenia 3 okien i drzwi w mieszkaniu, na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej ustalili personalia mężczyzny podejrzanego o dokonanie przedmiotowego przestępstwa. Okazał się nim 45 latek (b.s.m.z.), który przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu i dobrowolnie poddał karze.

15.06.2017 r. Terespol, ul. Wspólna
Nieznany sprawca, dokonał kradzieży dwóch włazów studzienek kanalizacyjnych oraz przewodów aluminiowych o długości około 400 metrów na szkodę mieszkańca gm. Terespol.

15.07.2017 r. Międzyrzec Podlaski, ul. Radzyńska
Nieznany sprawca, wykorzystując uchylone szyby w drzwiach zaparkowanego pojazdu, ze schowka, dokonał kradzieży telefonu komórkowego m-ki Samsung S5 Neo na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej.

14.06.2017 r. Biała Podlaska
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca, oferował do sprzedaży 6 sztuk komputerów HP 8100 Core i5-650, po czym przyjął należne pieniądze, a następnie zerwał kontakt i nie przesłał pokrzywdzonemu zakupionego towaru oraz nie zwrócił należnych pieniędzy.

01.08.2017 r. Biała Podlaska
Policjanci powiadomieni zostali również o oszustwie na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca zamieścił na stronie internetowej ogłoszenie dotyczące sprzedaży płyty gazowej marki Whirlpool i po otrzymaniu pieniędzy od pokrzywdzonej nie wywiązał się z warunków umowy i nie wysłał jej zamówionego towaru oraz nie zwrócił pieniędzy.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Komentowanie wstrzymane