Kronika Kryminalna KMP Biała Podlaska

08.08.2017 r. MAŁASZEWICZE,  ul. POLNA
Nieznany sprawca włamał się do kontenera, skąd skradł dwie pompy wtryskowo-tłokowych do silników spalinowych na szkodę PKP Cargo.

12.08.2017 r. WYGODA
Nieznany sprawca z niezamkniętego samochodu marki Land Rover, z pozostawionego w aucie portfela skradł znajdujące się tam dokumenty.

13.08.2017 r. WYGODA,
Mieszkanka Rzeszowa powiadomiła o kradzieży telefonu komórkowego Samsung S 6, na jej szkodę. Telefon został skradziony przez nieznanego sprawcę z torebki zgłaszającej.

13.08.2017 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. MIKOŁAJA REJA
Nieznany sprawca dokonał zniszczenia czterech opon w samochodzie osobowym m-ki Toyota poprzez ich przebicie, na szkodę mieszkańców Białej Podlaskiej.

14.08.2017 r. MAŁASZEWICZE,  ul. KOLEJARZY POŁUDNIE
Nieznani sprawcy włamali się do kontenera, skąd skradli trzy drążki kierownicze na szkodę PKP Cargo.

14.08.2017 r. JANÓWKA
Bialscy policjanci powiadomieni zostali o kradzieży z włamaniem na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Sprawca włamał się do pomieszczenia gospodarczego znajdującego sie na działce rekreacyjnej, skąd skradł piłę spalinową. O dokonanie powyższego przestępstwa podejrzewany jest 66-letni mieszkaniec gminy Konstantynów.

15.08.2017 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. PLAC WOLNOŚCI
Bialscy policjanci ustalili sprawcę uszkodzenia samochodu osobowego marki Audi A6,tj. uszkodzenie lusterka oraz wybicie szyby i zarysowanie tylnych, prawych drzwi pojazdu, na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. O dokonanie powyższego przestępstwa podejrzewany
jest 19-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Komentowanie wstrzymane