Kronika kryminalna z KMP Biała Podlaska

03.07.2017r. BIAŁA PODLASKA, ul. GENERAŁA WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO
Nieznany sprawca usiłował dokonać włamania do mieszkania na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej, jednak nie przedostał się do wnętrza
z uwagi na nieumiejętność pokonania zabezpieczenia.

27.07.2017r. HORBÓW-KOLONIA
Nieznany sprawca włamał się do zaparkowanego na terenie niestrzeżonego parkingu samochodu ciężarowego marki Scania skąd skradł m.in. radio CB, pieczęć firmy, zestaw kluczy. Ponadto ze zbiornika paliwa dokonał kradzieży oleju napędowego w ilości 250 litrów, na szkodę Obywatela Białorusi.
18.08.2017r. BUKOWICE-KOLONIA
35-letni mieszkaniec gm. Leśna Podlaska, na działkach rolnych, będących w obrębie strefy zapowietrzonej ASF wyznaczonej przez Powiatowego Lekarza Weterynarii w Białej Podl., wylał gnojowicę z własnego gospodarstwa rolnego, objętego strefą zapowietrzoną ASF, czym nie zastosował się do zakazu wywożenia materiału biologicznego ujętego w rozporządzeniu Powiatowego Lekarza Weterynarii w Białej Podl.
14.08.2017r. KODEŃ, ul. RYNEK
Nieznany sprawca skradł portfel z zawartością dokumentów oraz pieniędzy na szkodę mieszkańca gm. Wisznice.
18.08.2017r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. ZAHAJKOWSKA
Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Międzyrzecu Policji wykonując czynności w sprawie włamania w dniu 16.07.2017r do samochodu osobowego marki VW Toran i kradzieży telefonu komórkowego iPhone, tableta Lenowo, oraz pieniędzy, ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie przestępstwa. Okazał się nim 19 letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego. Mężczyzna usłyszał zarzut i przyznał sie do winy.
06.08.2017r. DANÓWKA
Nieznany sprawca w nieustalonych okolicznościach dokonał przywłaszczenia telefonu marki Samsung Note N 7100, na szkodę mieszkańca Białęj Podlaskiej. Funkcjonariusze ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia.

18.08.2017r. SŁAWATYCZE, ul. RYNEK
Nieznany sprawca wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej z tylnej kieszeni spodni dokonał kradzieży telefonu komórkowego marki Samsung Galaxy S7 EDGE na szkodę mieszkanki gm. Włodawa.

18.08.2017r. BIAŁA PODLASKA, ul. RADZIWIŁŁOWSKA
Nieustalony sprawca dokonał kradzieży z włamaniem do samochodu osobowego marki Fiat 126p, skąd skradł zapasowy kluczyk do zamków drzwi na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej.
19.08.2017r. SŁAWACINEK STARY
Na terenie posesji nieznany sprawca, włamał się do drucianej skrzyni/klatki, a następnie z jej wnętrza skradł cztery butle gazowe. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.
19.08.2017r. BIAŁA PODLASKA, ul. CEGLANA
Nieznany sprawca, dokonał zniszczenia niezamieszkałego budynku mieszkalnego na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej, poprzez podpalenie przybudówki budynku mieszkalnego. Pożar nie zagrażał wielu ludziom i mieniu znacznej wartości. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.
19.08.2017r. TERESPOL, ul. K-2
Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Terespolu realizując ustalenia własne zatrzymali 33-letniego mieszkańca Terespola, który to w swoim pojeździe posiadał środki psychotropowe w postaci amfetaminy w ilości ponad 7 gramów. Mężczyzna zatrzymany został do wyjaśnienia w policyjnym areszcie.

20.08.2017r. BIAŁA PODLASKA, ul. ALINY FEDOROWICZ
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo Interwencyjnego KMP Biała Podlaska w trakcie interwencji domowej ujawnili środki odurzające w postaci marihuany o łącznej wadze ponad 6 gramów. Do wyjaśnienia zatrzymany został 19 letni mieszkaniec Białej Podlaskiej.

Komentowanie wstrzymane