Kto rozpoznaje skradzione przedmioty?

Policjanci z Komisariatu w Terespolu ustalili sprawcę kradzieży z włamaniem do 2 piwnic na terenie miasta. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia oraz przedmioty które pochodzić mogą z kradzieży. Osoby, które rozpoznały na zdjęciu utracone przedmioty należące do nich, proszone są o kontakt pod numerem telefonu tel. (83) 375 62 10, bądź bezpośrednio w Komisariacie Policji w Terespolu, ul. Czerwonego Krzyża 3.

W marcu bieżącego roku funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Terespolu zostali powiadomieni o kradzieży z włamaniem do 2 piwnic na terenie miasta. Łupem nieznanego sprawcy padły wówczas  znajdujące się tam przedmioty m.in. radioodtwarzacz, wiertarka, sztuczna choinka oraz przetwory. W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili dane mężczyzny, który może mieć związek z tą sprawą. Okazało się, że jest to znany policjantom 39-latek.
Mężczyzna podejrzany jest również o usiłowanie kradzieży z włamaniem do jednego z pustostanów na terenie miasta. 39-latek usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Przestępstwo kradzieży z włamaniem zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.
Policjanci wykonując czynności w sprawie odzyskali większość skradzionego mienia. Ujawnili dodatkowo przedmioty, które mogą pochodzić z kradzieży. Osoby, które rozpoznały na zdjęciu utracone przedmioty należące do nich, proszone są o kontakt pod numerem telefonu tel. (83) 375 62 10, bądź bezpośrednio w Komisariacie Policji w Terespolu, ul. Czerwonego Krzyża 3.

Komentowanie wstrzymane