Kto rozpoznaje złodziei portfela?

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu, bialskiej komendy poszukują sprawców kradzieży portfela z zawartością karty bankomatowej oraz dokumentów. Sprawcy kilkukrotnie zrobili zakupy za pomocą skradzionej karty. Uwiecznił to monitoring zabezpieczony przez policjantów. Osoby, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęć prosimy o kontakt tel. (83) 344- 81-54 lub 997. Zapewniamy anonimowość.
Do kradzieży doszło pod koniec lipca br. na terenie jednego ze sklepów w Białej Podlaskiej. Wówczas łupem sprawców padł leżący na ladzie sklepowej portfel. Wewnątrz znajdowała się karta bankomatowa oraz dokumenty. Amatorzy cudzego mienia postanowili zrobić użytek ze skradzionej karty i kilkukrotnie zrobili zakupy posługując się nią.
Płatności zbliżeniowych dokonali w sklepach w miejscowości Komarno, Konstantynów oraz Sarnaki. Policjanci zabezpieczyli monitoring gdzie trzej mężczyźni się nagrali. Osoby, które ich rozpoznają prosimy o kontakt tel. (83) 344- 81-54 lub 997. Zapewniamy anonimowość.

Komentowanie wstrzymane