Łuków: 300 porcji dilerskich nie trafi na rynek

Łukowscy kryminalni zatrzymali 29-latka, u którego znaleźli ponad 300 porcji amfetaminy. Mężczyzna już usłyszał zarzuty za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Na poczet grożącej kary policjanci zabezpieczyli od mężczyzny 4 500 zł.

W piątek łukowscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową uzyskali informację, z której wynikało, że mieszkaniec jednej z miejscowości w gminie Łuków może posiadać narkotyki. Weryfikując te ustalenia funkcjonariusze przeszukali mieszkanie należące do 29-latka. Informacje jakie mieli policjanci potwierdziły się.

Funkcjonariusze znaleźli amfetaminę. Z zabezpieczonej od mężczyzny substancji psychotropowej można było wytworzyć ponad 300 porcji dilerskich. 29-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Już usłyszał zarzuty za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Na poczet grożącej kary policjanci zabezpieczyli od mężczyzny 4 500 zł.

Teraz prowadzący postępowanie policjanci ustalają, skąd 29-latek posiadał narkotyki oraz czy nie zajmował się także ich rozprowadzaniem.

AD.

Komentowanie wstrzymane