Oferował bilety na Air Show, odpowie przed sądem rodzinnym

Bialscy policjanci ustalili sprawcę oszustwa, który przez jeden z serwisów  ogłoszeniowych, oferował sprzedaż biletów na Air Show w Radomiu. Okazało się, że jest to 14-letni mieszkaniec tego miasta. Jak ustalili funkcjonariusze nastolatek zamieścił ogłoszenie, wykorzystując do tego telefon babci. Teraz młodzieńcem zajmie się sąd rodzinny. 

Do zdarzenia doszło w połowie sierpnia tego roku. Mieszkaniec gm. Biała Podlaska, za pośrednictwem jednego z portali ogłoszeniowych zakupił 5 biletów na pokazy lotnicze Air Show w Radomiu. Niestety zainteresowany pokazami mężczyzna nie otrzymał biletów, jak też zwrotu kosztów zamówionej przesyłki.
 
Po pewnym czasie pokrzywdzony postanowił całą sprawę zgłosić na policję. Zajęli sie nią funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą bialskiej komendy. Policjanci ustalili personalia sprawcy. Okazał się nim, 14-letni mieszkaniec Radomia. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że młodzieniec zamieścił ogłoszenie wykorzystując do tego telefon swojej babci. Teraz sprawą 14-latka zajmie się Sąd Rodzinny i Nieletnich. 

Komentowanie wstrzymane