Pękniecie opony przyczyną wypadku

 
Policjanci powiadomieni zostali również o oszustwie  na szkodę mieszkanki gm. Drelów. Nieznany sprawca za pośrednictwem portalu internetowego zaoferował sprzedaż telefonu komórkowego Iphone 6S za kwotę 372 zł. Po otrzymaniu pieniędzy od pokrzywdzonej nie przesłał jej zakupionego towaru, jak również nie zwrócił pieniędzy.

Wczoraj po południu, na drodze wojewódzkiej w miejscowości Hrud kierujący samochodem ciężarowym stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Do zdarzenia doszło prawdopodobnie w wyniku pęknięcia opony w aucie. Kierujący pojazdem 38-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala.
   Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 15:00 na drodze wojewódzkiej W- 811 w miejscowości Hrud. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem ciężarowym marki Volvo, 38-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej stracił panowanie nad pojazdem,  zjechał na lewe pobocze i uderzył w drzewo. Prawdopodobnie przyczyną zdarzenia było pęknięcie opony w ciężarówce.
Jak ustalili mundurowi kierujący samochodem 38-latek był trzeźwy, potwierdziło to przeprowadzone przez policjantów badanie. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwa na drodze.

Komentowanie wstrzymane